Lietotājvārds
Parole
RTU vidusskolā, cik man zināms, sanāk skolēni pēc īpašas atlases. Sanāk skolēni, kuri grib un spēj kļūt zinošāki. Ar tādiem skolēniem arī skolotājam ir prieks kopā mācīties.
RTU vidusskola nav nekāds rādītājs, lai spriestu. Nepieciešams aiziet uz normālu parastu vidusskolu un nāksies secināt, ka viss rakstītais ir tukša salmu kulšana.
Attālinātās mācības + kompetenču pieeja + speciālā programma + vecāki ar īpašām vajadzībām = ... ??? !!!
Izdarīt secinājumu pamatojoties uz speciāli izveidotu vidusskolu (RTU) nav korekti.
Piekrītu,ka skolotājam jābūt sava amata meistaram! Lai visi būtu sekmīgi un motivēti ! Mūsu skolotājiem daudz jāmācās ,lai nevilktu veco bagāžu un attieksmi līdz.
Bet!!!! Skolotājs nedrīkst ienīst bērnus. Ja tas notiek, tad jūsu zināšanām nav jēgas.
100% pievienojos! 18.12.2020. 20:54:18
Skolotājam nav jābūt ne “čomam”, ne labākajai draudzenei, tāpēc es gribēju papildināt šo te sarakstu ar vienu lietu, kas patiešām ir primāra, - skolotājam pa priekšu visam ir jābūt ekspertam un zinošam savā jomā, jābūt savas jomas entuziastam!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.