Daudzi skolēni nemāk mācīties patstāvīgi - mācīšanās kvalitāte kļūst aizvien sliktāka, jo  blakus nav skolotāja, kurš uzmana un kontrolē. Savukārt vecāki ne vienmēr zina, kā šādā situācijā palīdzēt. Pasaule mainās, taču sadzīviskās lietas neviens nav atcēlis. Kā būt par vecāku šajā laikā, kad no jauna jāmācās ne tikai bērnam, bet gan arī pašam? 

Iespējams, atbilde meklējama privātskolotāju pakalpojumos. Laicīgi jāatspēko mīts, ka tā ir privilēģija, kas pieejama tikai turīgākajām ģimenēm. Par laimi, tehnoloģiju laikmets paver vienādas iespējas visiem. Risinājums nav jāmeklē tālu - online apmācību platforma Multi Box ir parocīgs rīks vecākiem un kvalitatīvs mācību palīgs skolēniem.

Vecāki nav pedagogi - izmantojiet privātskolotāju pakalpojumus

Statistikas dati liecina, ka 42% vecāku vidēji dienā velta 3 vai vairāk stundas, palīdzot saviem bērniem mācībās. Taču realitāte ir tāda, ka tuvu ne katram vecākam ir iespēja ikdienā veltīt šīs stundas mācībām. Darba vieta ne visiem ir rožu dārzs - arī tur mēdz būt daudz problēmu, kas jārisina. Savukārt atnākot mājas, nogurums un slinkums nereti ņem virsroku. Ko darīt? Jums var palīdzēt privātskolotājs!

Tradicionāli privātskolotāji ir kvalificēti speciālisti, kuri piedāvā papildus nodarbības konkrētā priekšmetā, lai palīdzētu bērnam izprast vielu un uzlabot sekmes. Piemēram, ja skolēnam ir sliktas atzīmes matemātikā, privātskolotājs nevis vienkārši ‘’pavilks’’ atzīmes uz augšu, bet gan darbosies līdz brīdim, kad tiks sasniegts reāls rezultāts jeb jūsu bērns sāks izprast vielu un pielietot iegūtās zināšanas. Liels privātskolotāju pluss ir tajā, ka viņi nestrādā ‘’ķeksīša pēc’’.

Tomēr nav noslēpums, ka ‘’labs skolotājs uz ceļa nemētajas’’ jeb arī uz privātstundām tikt nav tik vienkārši, kā gribētos:

 • Tā kā pieprasījums ir liels, skolotājs ne vienmēr fiziski spēj apmeklēt skolēnus mājās;
 • jāpielāgojas konkrētai lokācijai;
 • nākas tērēties uz ceļa izdevumiem;
 • bērnu jāpavada, iespējams, uz pavisam citu pilsētas galu.

Mūsdienu realitātē, kurā klātienes komunikācija ārpus sava ‘’paziņu burbuļa’’ nav ieteicama, mēs noteikti nevēlamies lieku stundu pavadīt sabiedriskajā transportā.

Bez tam, privātskolotāja izvēli nosaka vairāku citu faktoru kopums, piemēram:

 • atbilstoša kvalifikācija;
 • atsauksmes;
 • komunikācija un citi.

Šī uzdevuma paveikšanai vecākiem jāvelta laiks un spēki - tas iekļauj sevī garas meklējumu stundas, vairākas tikšanās un sarunas, izpēti un analīzi, galu galā - vienkārši pārdomās, kamēr citi degoši darbi paliek atstāti novārtā.

Izklausās sarežģīti? Nu vairs ne! Mēs to esam labojuši. Pēdējo divu gadu laikā esam veikuši neskaitāmas atlases starp simtiem skolotāju. Tērējām stundas un dienas, lai saprastu, kādas metodes strādā. Vai iepazīsimies? 

Aizvietojiet klātienes nodarbības ar privātstundām tiešsaistē

Ļoti bieži ar standarta nodarbībām skolā ir par maz. Lai iegūtu labākas sekmes un zināšanas, lai labāk nokārtotu eksāmenus un iestātos labākajās skolās ir jāapmeklē papildus nodarbības. Mūsdienās tiešsaistes mācības var izrādīties daudz efektīvākas par ierastajām un nereti vienmuļajām klātienes privātstundām.

Multi Box ir online privātskolotāju platforma, kas rūpējas par to, lai jūsu bērns zinātu vairāk, izprastu labāk un mācītos gan ērtāk, gan efektīvāk. Mūsu komanda ir parūpējusies par pilnu efektivitātes programmu: mēs nežēlojām laiku, lai atlasītu tikai labākos skolotājus. Vienlaikus esam pārbaudījuši, notestējuši un pielāgojuši mācību programmas, kas veicina skolēna izpratni un palīdz uzlabot sekmes.

Gala rezultātā Multi Box ir nonācis pie efektīvas mācību formulas. Mūsu skolotāji var palīdzēt:

 • pāriet no ‘’Jūs’’ uz ‘’Tu’’ matemātikā;
 • apgūt svešvalodas pēc Eiropas standartiem;
 • izpildīt mājasdarbus;
 • paskaidrot vielu pēc skolas programmas;
 • sagatavot eksāmeniem.

Multi Box izmanto daudzus aizraujošus paņēmienus, kas pieejami tieši tagad - attīstoties ciparu tehnoloģijām. Zināšanu apguves process ar Multi Box ir tik ērts, pieejams un interesants, ka jūsu bērnam iepatiksies mācīties. Nodarbības iespējams uzsākt pat no 5 gadu vecuma! Papildus informācija meklējama ŠEIT.

Kāpēc nodarbības online ir efektīvākas nekā klātienē?

Nodarbības ar pedagogu tiešsaistē daudzējādā ziņā ir produktīvākas par parastajām nodarbībām. Pašlaik tam aktuālākais arguments, protams, ir distance. Online apmācības ir labākais risinājums laika posmā, kad nav ieteicams komunicēt ar cilvēkiem ārpus ierastā paziņu loka, tomēr izglītību neviens nav atcēlis.

Lai nu kā, distancētās apmācības ir bijušas aktuālas arī pirmspandēmijas laikā. Tiešsaistes nodarbības attīsta bērnos atbildības sajūtu, patstāvību un ticību saviem spēkiem. Tiešsaistē pedagoga uzmanība tiek veltīta tikai Jūsu bērnam, taču vienlaikus skolēns organizē savu darba vietu pats. Vērtīga ir arī prasme orientēties virtuālajā vidē, ko var iegūt tikai praksē. Fakti runā paši par sevi - pēdējos 140 gados tehnoloģiskā attīstība ir radījusi vairāk darbavietu, nekā iznīcinājusi.

Cita būtiska priekšrocība - vecākiem vairs nav jātērē laiks un līdzekļi, lai nogādātu bērnu uz otru pilsētas galu. Mēs, Multi Box, uzsveram, ka kvalitatīvai izglītībai nav jābūt nesasniedzamai! 

Kāpēc izvēlēties privātstundas pie Multi Box? 

Multi Box ir apmācību platforma, kurā sapulcināti labākie pedagogi vienuviet. Vecākiem vairs nav jāmeklē un jāsalīdzina privātskolotāji - Multi Box to dara Jūsu vietā. Katrs skolotājs ir atbilstoši kvalificēts un viņa zināšanas tiek pārbaudītas jau iepriekš. Lai iepazītos ar skolotāju, nav lieki jātērē nedz laiks, nedz nauda, jo Multi Box nodrošina bezmaksas testa nodarbību.

Mēs pieturamies pie uzskata, ka izglītībai jābūt aizraujošai. Multi Box pasniedz materiālu tā, ka nodarbības negribas izlaist! Piemēram, angļu valoda tiek mācīta pēc adaptētas Kembridžas programmas ar interaktīvām stundām.

Bērni ir mūsu nākotne. Sagatavojiet tos pienācīgi!

Būt par vecāku un palīgu savam bērnam šajā laikā nav vienkārši. Pasaule mainās strauji, taču sadzīviskās lietas neviens nav atcēlis. Skaidrs ir tikai tas, ka netipiskām problēmām nepieciešami inovatīvi risinājumi. Viens no tiem - Multi Box online apmācības. Progresīvi vecāki spēj palīdzēt saviem bērniem orientēties distancētās izglītības ērā. Piesakieties Multi Box tiešsaistes privātstundām šodien un saņemiet labas atzīmes jau rīt!


Reklāmraksts