Kā būtu, ja daļu no saviem pienākumiem mēs uzticētu bērniem? Piemēram, ļautu bērniem izrotāt dzīvojamo istabu ar pašu veidotiem rotājumiem un pašiem sagādāt Ziemassvētku eglīti? Tas nav neiespējami, bet galvenais, lai, veicot šos uzdevumus, negadās kino cienīgi misēkļi, kas svētkus var sabojāt. Piemēram, sūtot bērnu uz tuvāko mežu pēc eglītes, kā labākā netiek izvēlēta kaimiņa piemājas egle. Vai, kamēr bērni aizrautīgi gatavo svētku rotājumus, kaimiņu dzīvoklis applūst no Jūsu neaizgrieztā vannas istabas krāna.

Kā nodrošināties pret neparedzētām situācijām?

No negaidītiem izdevumiem Jūs var pasargāt “Drošā skolēna polise”, kas ir ērts veids, kā vecākiem nodrošināties pret negaidītām situācijām bērna ikdienā, skolā, sporta nodarbībās un aktīvajā atpūtā. Šī polise piedāvā visplašāko apdrošinājuma pozīciju spektru un augstākās apdrošinājuma summas par salīdzinoši zemu cenu.

Papildus tradicionālajiem - dzīvības, traumu un invaliditātes riskiem, īpaši padomāts par izplatītiem un ikdienišķiem negadījumiem, kas padara šo polisi noderīgu un izdevīgu:

  • kopā apdrošināti 30 dažādi ikdienišķi riski ar kopējo segumu virs 35 000 €;
  • polise kompensē zaudējumus par bērna personiskajām lietām: skolas somu, grāmatām, telefonu, apģērbu, aktīvās atpūtas aprīkojumu u.c., ja tās bojātas bērnam ciešot nelaimes gadījumā, kā arī nodarījumu trešajām pusēm, piemēram, nejauši sabojātu drauga telefonu (civiltiesiskā atbildība);
  • polise nodrošina psiholoģisko palīdzību pēc traumas un dažāda apjoma kompensācijas gadījumos, ja dēļ nelaimes gadījuma tiek atcelta plānotā nometne vai tiek kavētas maksas pulciņu nodarbības.

 

Radošas idejas svētku rotājumiem

Daudz un dažādas idejas, kā pagatavot skaistus svētkus rotājums no mājās pieejamiem materiāliem, atradīsiet Printerest, taču šī nav vienīgā vietne, kur smelties iedvesmu. Lieliskas un vienkārši pagatavojamas idejas svētku rotājumiem atradīsiet arī Sitters.co.uk, bet thebestideasforkids.com atradīsiet vairāk nekā 50 video pamācības, kurās detalizēti parādīta dažādu rotājumu izgatavošanas gaita. Šeit atradīsiet arī pamācību, kā izgatavot sniegu:

Ziemassvētku eglītes

Svētku prieks noteikti sākas ar došanos pēc Ziemassvētku eglītes. Eglītes iespējams iegādāties gan speciālās audzētavās, gan tirdzniecības vietās, kā arī pašiem doties uz kādu no Latvijas valsts mežiem. Gadījumā, ja nav pārliecības par to, ka tas ir valsts mežs, tad eglīti cirst nedrīkst. Tāpat jāņem vērā, ka eglītes nociršanai ir stingri nosacījumi - tai jāaug konkrētās vietās un tā nedrīkst būt pārāk liela – tās maksimālais augstums drīkst būt 2-2,5 metri. Tas nozīmē, ka tās diametrs nedrīkst būt lielāks par 12 centimetriem pie pašas saknītes.

Lai svētki izdotos droši, E-klase un apdrošināšanas sabiedrība Compensa aicina izvērtēt sava bērna spējas patstāvīgi tikt galā ar uzticētajiem uzdevumiem.