Režisora Viestura Meikšāna Runas Skola dalās ar noderīgiem resursiem, kas palīdzēs padarīt uzstāšanos un prezentāciju daudz kvalitatīvāku un atmiņā paliekošāku. Šie resursi būs noderīgi gan skolēniem, gan skolotāju mācību procesā, kā arī ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas prezentācijas un publiskās runas prasmes.

●            Viens no bloķējošā stresa izraisītāja faktoriem ir bailes par teksta aizmiršanu. Šādas situācijas notiek bieži, bet ir vairākas metodes, kas palīdzēs izvairīties no šādas problēmas.

Runas Skolas vebinārā režisors Viesturs Meikšāns dalās ar 6 efektīviem veidiem, kā izvairīties no teksta aizmiršanas publiskās runas laikā.

Pieteikties bezmaksas vebināram var ŠEIT.

●            Pirms publiskās uzstāšanās, vienalga, vai tā ir liela vai maza auditorija, ieteicams sagatavot gan savu prātu, gan ķermeni. Kā “savākties” fiziski un emocionāli, lai stress un bailes neņem virsroku pār uzstāšanos?

Zane Daudziņa Runas Skolas vebinārā dalās ar 5 efektīviem ieteikumiem par dikcijas uzlabošanu, elpošanu un tās nozīmi, ķermeņa atbrīvošanu. Uzzināsiet arī vārdu krājuma vingrinājumu!

Pieteikties bezmaksas vebināram var ŠEIT.

●            Aktīvo un zinātkāro jauniešu vidū arvien lielāku popularitāti gūst hakatoni jeb tehnoloģiju maratoni. Izcilas idejas kļūs sadzirdētas tad, ja arī idejas prezentācija būs lieliska. Runas Skola sagatavoja īpašu materiālu, kas palīdzēs saprast, no kādām kļūdām noteikti vajadzētu izvairīties hakatona noslēgumā - idejas prezentācijā. Šis materiāls būs noderīgs ikvienam, kas vēlas pieslīpēt savas prezentēšanas mākslas prasmes. Ar sagatavoto materiālu var iepazīties ŠEIT.

●            Nenoliedzami katrs ir dzirdējis teicienu: “Publika atcerēsiet tikai Tavas prezentācijas ievadu un nobeigumu”. Un ne velti šāds teiciens “klīst”, jo tam ir visai loģisks izskaidrojums. Runas Skola dalās ar unikāliem ieteikumiem, ko darīt runas nobeigumā. Uzziniet trikus, ko izmantot runas nobeigumā, ŠEIT.

●            Praktiski dikcijas uzlabošanas treniņi, rezonatoru atvēršanas paņēmieni, balss un elpošanas vingrinājumi, kā arī daudz kas cits ir atrodams Zanes Daudziņas digitālajā mācību kursā “Balss, dikcija, rezonatori”. Par to vairāk  ŠEIT.

Tagad, kad lielākoties visas prezentācijas un runas, arī mācību process, notiek tiešsaistes režīmā, iegūt un noturēt klausītāju uzmanību ir daudz grūtāk. Runas Skola aicina šo laiku izmantot, lai uzlabotu savas spējas izteikties skaidri, strukturēti un atmiņā paliekoši.

Vairāk par Runas Skolu.