Aizraujoša atpūta virtuālajā realitātē

Virtuālā realitāte ir moderns veids, kā labi un interesanti pavadīt brīvo laiku. Pabeidzot mācības skolā vai studijas augstskolā, pēc izlaiduma ir laiks doties pelnītā atpūtā. Izklaide it īpaši nāks par labu un atpūta virtuālajā realitātē ir lieliska izvēle.

Šī virtuālās realitātes tehnoloģija ļauj izmēģināt dažādus piedzīvojumus, patiesībā nemaz neizejot ārā no telpas. Ar virtuālās realitātes brillēm absolvents tiks aizgādāts uz pavisam citu pasauli, kur izbaudīt dažādas aktivitātes. Katrā vietā tās ir dažādas, taču ar VR brillēm var doties virtuālos ceļojumos, baudīt ātrumu sporta mašīnu sacīkstēs, spēlēt spēles un iejusties savu iecienītāko varoņu lomās utt. Iespējas ir ļoti plašas!

Lidojums ar gaisa balonu

Izlaidums ir liels notikums, kas paliks atmiņā visas dzīves garumā. Tāpēc šie ir svētki, kad absolventam var uzdāvināt kādu lielāku dāvanu. Ekskluzīvs piedzīvojums ir lidojums ar gaisa balonu. Tā ir iespēja sevi kārtīgi palutināt un vienlaikus arī izaicināt uz lidojumu vairāku simtu metru augstumā.

Lidojumi ar gaisa baloniem Latvijā notiek visa gada garumā. Ja absolvents izvēlēsies lidojumu baudīt uzreiz pēc skolas pabeigšanas, varēs lūkoties uz skaisto un plaukstošo Latvijas dabu. Šis ir burvīgs piedzīvojums, kas katram vismaz reizi dzīvē ir jāizmēģina. Un kāpēc gan nesākt uzreiz pēc izlaiduma?

Restorāni Rīgā dāvanu karte

Labs veids, kā nosvinēt savu izlaidumu, ir doties uz kādu skaistu un omulīgu restorānu. Ja arī tavs absolvents ir kārtīgs gardēdis, viņš noteikti novērtēs šādu iespēju. Došanās uz restorāniem tomēr ir patīkams notikums, jo ir iespēja nobaudīt šefpavāru gardos šedevrus un patīkami pavadīt laiku ar savējiem.

Veids, kā uzdāvināt šādu prieku, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Lieliskā Restorāni Rīgā dāvanu karte ļaus absolventam pašam izvēlēties uz kuru restorānu doties. Šajā dāvanu kartē ir apvienoti 10 dažādi restorāni Rīgā, ieskaitot Andalūzijas suni, Čemodānu, Munch Barbeque, Vairāk Saules un citus.

Izlaušanās istabas apmeklējums

Vēl viena aizraujoša aktivitāte, ko var uzdāvināt absolventam, ir izlaušanās istabas apmeklējums jeb kvests. Tā ir spēle, kas ir paredzēta 4-6 cilvēkiem. Vienas stundas laikā ir nepieciešams izlauzties no istabas, meklējot norādes, risinot mīklas un vērojot dažādas likumsakarības. Šī ir spēle, kurā ir svarīga darbošanās komandā ar līdzi paņemtajiem draugiem.

Vislabākā izvēle ir kvestu dāvanu karte, jo tad jubilārs pats varēs izvēlēties dienu, kad doties baudīt šo piedzīvojumu. Turklāt izvēlē paliks arī izvēlētā kvesta istabas tematika. Varbūt tavam absolventam patiks iejusties Harija Potera lomā, bet varbūt Džeimsa Bonda vai Šerloka Holmsa. Katras istabas tematika ir interesanta un izmēģināšanas vērta, tāpēc izvēlēties nebūs viegli!

Krāsainas zeķes

Izlaidumā pieņemts dāvināt ziedus, taču var paķert līdzi arī kādu mazu un stilīgu dāvaniņu. Absolventam, kam patīk pucēties un vienmēr piedomāt par stilīgu apģērbu, krāsainas zeķes varētu būt patīkams pārsteigums. Zeķes jau sen nav vairs tikai apģērba gabals, bet gan stilīgs aksesuārs, kas piešķir tēlam odziņu.

Piemēram, stilīgo zeķu uzņēmums ZeeSocks ir laba izvēle. Viņu piedāvājumā ir galvenokārt kosmosa tematika. Taču papildus tam ir visdažādākās zeķes no augstas kvalitātes – ar tādiem dizainiem kā augļi, saldumi, mājdzīvnieki, dzērieni un našķi. Ja tavam absolventam patīk izvēlēties zeķes ar raksturiņu, šīs ir īstās.

Termoglāze vasarīgai ballītei

Pēc izlaiduma beidzot pienāks laiks kārtīgi pasvinēt un atpūsties kopā ar draugiem un ģimeni. Tā kā vasara ir jau dažu soļu attālumā, tad vispatīkamākās būs tās ballītes, kas notiks dabā. Līdz ar to laba dāvana, kas būs noderīga un arī stilīga, ir termoglāze ar salmiņu.

Ilgtspējīgas termoglāzes ir labs veids, kā ikdienā parūpēties par dabas saudzēšanu. Turklāt no tām padzerties ir daudz patīkamāk, jo dzēriens temperatūra ilgstoši saglabāsies atspirdzinoši vēsa. Ja izvēlētā termoglāze būs ar pievienotu salmiņu, tad arī padzeršanās būs vēl patīkamāka. Ar salmiņu taču jebkurš dzēriens šķiet garšīgāks!

Elektriskais skrejritenis

Lieliska dāvana absolventam izlaidumā varētu būt arī kāds ekskluzīvs ikdienas gadžets, piemēram, elektriskais skrejritenis. Tas ir moderns pārvietošanās līdzeklis, kas var kalpot arī par labi pavadītu laiku. Iespējams, tavam skolniekam arī turpmāk noderēs skūteris, lai dotos uz augstskolas lekcijām.

Svarīgi izvēlēties tādu skrejriteni, kas ir atbilstošs absolventa dzīvesveidam. Pirmais solis ir izdomāt, vai tas tiks izmantots izklaidei vai transporta iespējām. Tad arī var lemt, cik svarīgs ir skūtera ātrums, baterijas izturība u.c. elementi.

Aktīvās atpūtas parka Esena apmeklējums

Aktīvās atpūtas cienītājiem pēc izlaiduma beidzot būs brīvs laiks nodoties atpūtai un trakulīgiem piedzīvojumiem dabā. Labs veids, kā uzdāvināt aktīvu atpūtu savam absolventam, ir ar kāda aktīvās atpūtas parka apmeklējumu. Jo lielāks izklaides piedāvājums, jo interesantāka diena izvērtīsies dāvanas saņēmējam.

Lieliska izvēle ir Esena dārzi, kas atrodas Pārdaugavā. Tā ir ļoti plaša dabas teritorija, kur izbaudīt visdažādākās aktivitātes. Esenas dārzos var doties pastaigā pa gaisa takām, baudīt izklaidi uz pūšļiem, laivot un supot, spēlēt golfu un citas spēles. Esena dārzi dāvanu karte būs superīgs pārsteigums absolventam, kas garantēs piedzīvojumu pilnu atpūtu.

Stilīga termopudele

Meklējot praktisku dāvanu, laba izvēle ir stilīga termopudele. Tā kā vasara tuvojas, kļūs ar vien aktuālāk visur līdzi ņemt savu ūdens pudeli. No parastas ūdens pudeles termopudele atšķiras ar to, ka tā spēj ilgstoši saglabāt dzēriena temperatūru. Ja līdzi būs silta tēja, tā paliks silta visas dienas garumā. Ja līdzi būs auksts ūdens, tas būs atspirdzinoši vēss visu dienu.

Ikdienas gaitās ņemt līdzi pašam savu ūdens pudeli ir ne tikai stilīgi, bet arī dabai draudzīgi. Tas palīdzēs ikdienā piedomāt par to, lai vienmēr līdzi būtu svaigs ūdens. Tad arī negadīsies pavisam neparedzamos dienas brīžos doties uz lielveikalu pēc ūdens plastmasas pudelē. Turklāt ilgtermiņā noteikti izdosies arī ietaupīt naudiņu.

Kanva ar iedvesmojošu uzrakstu

Izlaidums ir īstais laiks, kad parādīt absolventam, cik ļoti tu ar viņu lepojies. Prieku par viņa panākumiem var arī uzdāvināt, piemēram, iedvesmojošas kanvas formātā. Šī ir jauka dāvanas ideja, ko ir iespējams personalizēt. Kanva ar iedvesmojošu uzrakstu var būt jebkas, ko tu pats izvēlēsies. Varbūt ir kāds citāts, kas iedvesmo tavu absolventu ikdienā darīt vairāk un labāk. To vari uzdrukāt uz skaistas kanvas.

Kanva ir labs veids, kā uzdāvināt ne tikai iedvesmu, bet arī stilīgu interjera dekoru. Attēlā redzami vien daži piemēri, kādas var izskatīties iedvesmojošas kanvas. Iespējams, tā iedvesmos studentu nākotnes studijās vai ikdienas darbos.

Stratēģiskā galda spēle

Interesanta un vienmēr noderīga dāvana svētkos ir galda spēles. Tās ir spējušas saglabāt savu aktualitāti arī digitālajā laikmetā, jo mums visiem patīk ik pa laikam kopā ar draugiem vai ģimeni sarīkot galda spēļu vakarus. Ja arī tavs absolvents domā līdzīgi, tad noteikti papildini viņa galda spēļu kolekciju ar kādu aizraujošu stratēģisko spēli.

Galda spēles ir labs veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo. Īpaši tad, ja izvēlē ir stratēģijas galda spēles. Tās nodrošina ar interesantu stāstu, taču tajā pašā laikā liek arī padomāt par katru nākošo gājienu, iemāca domāt racionāli un veidot izdevīgu spēles stratēģiju.

Universāla dāvanu karte pirkumiem vai atpūtai

Dāvanu karte ir labs apsveikums svētkos, jo tas sniedz saņēmējam plašu izvēles iespēju. Ja nezini, kas ir piemērotākā dāvana, tad vislabāk ir ļaut izvēlēties pašam absolventam. Tādā ziņā izdevīga ir universālā FromMe dāvanu karte. Tajā ir vairāk kā 50 dažādi uzņēmumi, pie kuriem absolvents varēs izvēlēties baudīt atpūtu vai nopirkt sev ko jaunu.

Partneru klāstā ir tādi uzņēmumi kā Sportland, STENDERS, Es Mīlu Kafiju, Adidas, dažādi SPA centri, UDENSPUDELE.LV, aktīvā atpūta no Fab Adventures un daudzi citi. Ar FromMe dāvanu karti varēs labi atpūsties, gardi paēst kādā restorānā vai arī veikt kādu pirkumu apģērbu, aksesuāru un hobija preču veikalos.

FromMe.lv uzņēmums piedāvā savas dāvanu kartes arī skaisti iesaiņot, pievienojot tām īpašu emocionālo vērtību. Vari izvēlēties dāvanu kartes dizainu, aploksnes krāsu, kā arī klāt pievienot personalizētu sveiciena tekstu un gardu šokolādi.

Lai izdodas iepriecināt absolventu svētkos!

Reklāmraksts