Lietotājvārds
Parole
Izglītība "stampā", būs daudz nesekmīgo!!! Tagad 2019. gadā uzsākot mācības, jau skaidrs bija ka atzīmes pasliktināsies. Un tā arī ir. Bërnus labāk Latvijā nedzemdēt, tos šeit sāk uzskatīt par robotiem, ne bērniem.
Patreiz valsts izglītības politika neliecina par vēlmi sakārtot reāli šo jomu.Jo esošie skolotāji ir pirmspensijas vecumā.Viņu sapnis ,kā aizvilkt līdz tai.Citu nav.Skolotāju trūkst.Izglītību skolotāja profesijā reāli var iegūt tikai pr personiskajiem līdzekļiem.Bieži no antīku uzskatu un vecmodīgi varmācīgu uzskatu profesoriem-stagnātiem ped.augstskolās. Esiet reālisti!Praktiski neviens nav ieinteresēts papildus piepūlēties un mainīties.Jo darba samaksu var saņemt arī bez radošuma un mūsdienīgas pieejas darbam.Tikai jāpārvalda izcili demagoģija.Tas gadījumos,ja kāds tomēr uzdrošinās jautāt par kompetencēm.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.