Konkursā tiek aicināti piedalīties visi pedagogi, kuri veido inovatīvus un radošus elektroniskos mācību materiālus. Tajā skolotājiem jāizstrādā inovatīvu mācību materiālu kopums viena mācību priekšmeta brīvi izvēlētai vienai vai vairākām tēmām, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Konkursa darbu vērtēšanas kritēriji ir atbilstoši starptautisko skolotāju konkursu praksei, kur tiek vērtēts, cik lielā mērā izstrādātais mācību līdzeklis veicina skolēnu zināšanu apjoma palielināšanu un dažādu prasmju attīstību, vai mācību līdzeklis veicina skolēnos vēlmi padziļināti apgūt un izmantot dažādus informācijas tehnoloģiju (IT) rīkus mācīšanās procesā. Tāpat tiek ņemti vērā arī citi būtiski kritēriji, kas kopumā dod atbildi uz jautājumu, cik radoši skolotājs ir strādājis ar saviem skolniekiem.

Konkurss sekmējot mūsdienīgu metožu ieviešanu un popularizēs informācijas tehnoloģiju izmantošanu dažādu mācību priekšmetu pasniegšanas procesā, kā arī kalpos kā laba iespēja dibināt un stiprināt profesionālos kontaktus pedagogu vidū, veicinot radošu ideju un pieredzes apmaiņu.

Darbus konkursā var pieteikt līdz nākamā gada 31.janvārim. Arī šogad tie tiks vērtēti pa klašu grupām - sākumskolai, pamatskolai un vidusskolai. Arī šogad tiks apbalvoti trīs labāko darbu autori un balvu fondu konkursam nodrošinās Microsoft Latvija.

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties portālā Skolotājs.lv, kur pēc konkursa publicēs visus konkursam iesniegtos darbus. Lai piedalītos konkursā, darbiem jābūt nosūtītiem uz e-pastu e-lade@dzc.lv, kā arī augšupielādētiem tīmekļa vietnē www.pil-network.com kā mācību aktivitātēm.