Konkurss norisināsies divās kārtās no šā gada 7.oktobra līdz nākamā gada 29.martam. Tā mērķis ir rosināt vidusskolēnu - topošo studentu - interesi par eksaktajām zinātnēm un RTU piedāvātajām inženierzinātņu studiju programmām. Veicot pētījumus un praktiskus eksperimentus, konkursa dalībnieki tiek aicināti pārliecināties, ka tieši eksaktās zinātnes paver visplašākās jaunrades iespējas, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Pirmajā konkursa kārtā skolēniem atbilstoši konkursa nolikumam jāsagatavo zinātniski pētnieciskais darbs, no kuriem RTU žūrija atlasīs 10 labākos, kas turpinās cīņu par uzvaru konkursa finālā.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas un RTU Atzinības rakstus. Konkursa žūrija atsevišķi vērtēs arī katra dalībnieka individuālo sniegumu un izvēlēsies vienu vai vairākus 12.klases skolēnus, kas uzrādījuši izcilus rezultātus konkursā, sevišķi 2.kārtas laikā izpildītajos testos. Šie jaunieši ārpus konkursa varēs iestāties RTU pamatstudiju programmās.

Vidusskolēnu komandas dalībai konkursā var pieteikties līdz 15.novembrim, aizpildot pieteikuma anketu. Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama RTU mājaslapā sadaļā Topošajiem studentiem.