Sestdien, 30.novembrī Rīga Plaza centrālajā laukumā uz skatuves kāpa 10.-12.klašu komandas no astoņām Latvijas skolām, savukārt svētdien savā starpā teātra mākslā sacentās vienpadsmit 7.-9.klašu skolēnu komandas.

30.novembrī Skolu Teātra olimpiādi atklāja 10.-12.klašu komandas, no kurām sešas tālāk cīnīsies pusfinālā, jau 14.decembrī. Sacensību disciplīnas abās dienās bija vienādas: komandu vizītkartes, mājasdarbs Pasaka mūsdienu mērcē un komandu kapteiņu cīna improvizācijas teātra žanrā.

Dienas noslēgumā Laimas saldumus saņēma visi, savukārt boulingu uz Fantasy park dosies spēlēt un tālāk cīņu šogad neturpinās Rīgas tūrisma un industriālā tehnikuma komanda Ašās zebiekstes un Rīgas 64.vidusskolas komanda Mums visiem viena alga.

Skolu Teātra Olimpiādes otrajā dienā uz skatuves kāpa 7.-9.klašu komandas, no kurām sešas tālāk cīnīsies pusfinālā kopā ar vidusskolas komandām. Noslēgumā Laimas saldumus saņēma visi, savukārt boulingu dosies spēlēt un tālāk cīņu šogad neturpinās komandas – Kusa, Dinamīti, Spogulis 00, Kā viens vesels, Spogulīt, spogulīt.

Žūrijas komisijas priekšsēdētājs Aivars Līnis uzsvēra, ka uz skatuves nebija vāju dalībnieku, taču dažiem veiksmes faktors bija mazliet lielāks. Visi žūrijas komisijas locekļi teica milzīgu paldies katrai komandai par ieguldīto darbu, atraktivitāti un entuziasmu piedaloties olimpiādē.

Sacensības ar patiesu interesi vēroja ne tikai skolu komandu dalībnieki un līdzjutēji, bet arī lielveikala pārsteigtie apmeklētāji.

Skolu teātru olimpiādes atlase 4.-6. klašu komandām plānota 7. decembrī no plkst. 11.00. Pusfināls 7.-9. un 10.-12. klašu komandām notiks 14. decembrī no plkst. 11.00, savukārt Superfināls visām klašu grupām plānots 21. decembrī no plkst. 11.00 Rīga Plaza centrālajā laukumā Mūkusalas ielā 71.