Pieteikšanās minētajos datumos notiks no plkst.10:00 līdz plkst.16:00, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Līdz 27.augustam tiek izsludināta pietiekšanās maksas studijām bakalaura programmas apakšprogrammā "Drāmas un teksta studijas", kā arī "Starpkultūru sakari Latvija-Vācija" (bez vācu valodas priekšzināšanām) un maģistra studiju programmas apakšprogrammās "Kultūras un starpkultūru studijas", "Muzeju un kultūras mantojuma studijas", "Kultūras menedžments un radošās industrijas", "Teātra māksla", "Audiovizuālā māksla: filmu režija un producēšana".

Savukārt līdz 14.jūlijam LKA notika reģistrācija un konkurss studijām par valsts budžeta līdzekļiem bakalaura, maģistra un doktora studijās.

Konkursam noslēdzoties, ir pilnībā nokomplektētas studējošo grupas par valsts budžeta līdzekļiem. Vidējais konkursa koeficents bakalaura studijās bija četri pretendenti uz vienu budžeta vietu, maģistra studijās - divi pretendenti uz vienu budžeta vietu.

Pašlaik kopā noslēgti gandrīz 200 līgumi. Vislielākā reflektantu interese šajā gadā bija par studijām bakalaura programmas specializācijās "Starpkultūru sakari Latvija-Francija/Beļģija", "Kultūras teorija un menedžments" un "Audiovizuālā un skatuves māksla un producēšana".