PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 05. marts

Aurora, Austra

10139.jpeg
Foto: dobledphoto / 123RF
Starptautisko Ģimenes dienu Latvijā un citviet pasaulē atzīmē 15.maijā, lai aktualizētu šos svētkus izveidots video stāsts. 

Tajā bērni Noels (5 gadi), Lība (7 gadi) un Klāvs (10 gadi) dalās savās pārdomās par un ap ģimeni, veicinot Ģimenes dienas atpazīstamību Latvijā un aktualizējot ģimenes nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, informē mammamuntetiem.lv pāstāve Marta Bormane.

"Ja bērns ģimenē saņem mīlestību, viņš katrā savas dzīves dienā būs laimīgs. Kaut mazdrusciņ. Kaut vai ļoti drūmā dienā viņš varēs iedomāties kaut ko labu un papriecāties. Bet ja cilvēks izaugs bez laimes ģimenē, tad vienmēr viņš būs sarūgtināts par visu, nespēs priecāties," video stāstā, kas veltīts Starptautiskajai Ģimenes dienai, pārdomās dalās10 gadus vecais Klāvs Smildziņš.

Ikviena ģimene no 13.-15.maijam tiek aicināta uz nesen atklāto Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 10a), lai pieliktu savu roku un radošo domu lielformāta gleznas “Ģimenes fotoalbums” tapšanā. Ģimenes dienai veltītā glezna tiks dāvināta Rīgas Dzemdību namam, kur to varēs apskatīt gan jaunās ģimenes, gan ikviens apmeklētājs.

Vairāk informācijas par Ģimenes dienai veltītajiem pasākumiem Rīgā un novados uzzini mājaslapā.