BDV atrodas senās Bilderliņu kroņa muižas teritorijā Lielupes krastā, netālu no jūras. Kopš 1910. gada šajā vietā izglītojas topošie dārzkopības un kokkopības nozares speciālisti. Mūsdienās līdzvērtīgi notiek arī jauno speciālistu sagatavošana tūrisma, viesmīlības un ēdināšanas nozarēs!

Šogad Atvērto durvju dienu vietā aicinām ielūkoties mūsu ATVER DURVIS UZ BULDURIEM jaunā mācību gada uzņemšanas lapā .

Jaunajam mācību gadam aicinām pieteikties valsts finansētās profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmās, lai apgūtu sekojošas profesijas:

Pēc 9.klases:

DĀRZKOPĪBAS TEHNIĶIS

DĀRZKOPIS

AUGKOPIS

AINAVU BŪVTEHNIĶIS

KOKKOPIS (ARBORISTS)

PAVĀRS 

VIESMĪLĪBAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTS

 

Pēc 12.klases:

DĀRZKOPĪBAS TEHNIĶIS

FLORISTIKAS SPECIĀLISTS

AINAVU BŪVTEHNIĶIS 

KOKKOPIS (ARBORISTS)

VIESMĪLĪBAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTS

 

Pieteikšanās mācībām noritēs attālināti, pieteikumus iespējams noformēt līdz 14.augustam. Pieteikšanās anketa atrodama ŠEIT.

 

MĀCĪBU VIDE

Mācības rit skolā, kurai piekļaujas senais Dendroloģiskais parks ar ūdensrožu dīķi, krāšņās skolas puķu dobes, modernas siltumnīcas un svaigi remontētas saulainas mācību auditorijas, atjaunota sporta un jauna trenažieru zāle. Turpat skolas teritorijā atrodas divas dienesta viesnīcas, kurām līdz jaunajam mācību gada sākumam aktīvi noris atjaunošanas un remontdarbi. Jūrmalas pilsētas sniegtās iespējas - mūzikas un mākslas skola, kultūras pasākumi un sporta aktivitātes.

NĀKOTNE

BDV ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes struktūrvienība, kas mūsu audzēkņiem sniedz priekšrocības tālākām studijām izvēlētajā profesijā, kurā pirmās iemaņas jau gūtas Bulduros. Skolu mācību programmas ir saskaņotas un veidotas pēctecīgi, tāpēc izvēloties mācības Bulduros, jūs izvēlaties mērķtiecīgu izglītību. Soli pa solim pretim auglīgai dzīvei.

KARJERA

BDV audzēkņi ir īpaši lutināti ar lieliskām darba vietām, kuras sniedz kūrortpilsētas piedāvātās iespējas. Bagāta darba pieredze izveidojas jau mācību laikā. Divas reizes gadā jaunieši dodas savus spēkus pārbaudīt Eiropas mērogā, piedaloties konkursos, mācību apmaiņas programmās, kā arī īsteno savas mācību prakses. Daudzpusīgs skatījums raksturo mūsu jaunos speciālistus, kas konkurences situācijās ļauj viņiem vienmēr uzvarēt.

ATTĪSTĪBA

BDV attīstībā esam iecerējuši ciešāku sadarbību ar attiecīgās nozares uzņēmumiem, tos iesaistot dārzkopības modulāras programmas un būvniecības programmas aprobācijā.

Veidojam sadarbību ar uzņēmumiem, lai sniegtu pilnvērtīgāku praktisko darbu īstenošanu ainavu būvtehniķa specialitātes izglītojamiem, kā arī papildinātu mācību materiāli tehnisko bāzi un veiktu jaunās mācību programmas pilnveidošanu.

BDV ir apstiprināts un uzsākts Centrālbaltijas reģiona projekts “Kļūsti konkurētspējīgāks”, lai salīdzinātu mūsu valsts ainavu būvtehniķa profesijas standartu ar citās Baltijas jūras reģiona valstīs esošo ainavu dārznieka profesijas standartu un izstrādātu tirgū pieprasītu profesionālās izglītības programmu.

BDV dārzkopības programmas pedagogi piedalās Valsts izglītības satura centra projektā "Nozaru kvalifikācijas sistēmas pilnveide profesionālās izglītības attīstībai un kvalitātes nodrošināšanai" darba grupā, lai izveidotu modulārās profesionālās izglītības programmas četrām profesionālajām kvalifikācijām Dārzkopības jomā. Īpaši nozīmīgi mūsu mācību iestādei ir sadarbības partneri, kuri nodrošina kvalifikācijas un mācību prakšu vietas audzēkņiem.

Patiess prieks par veiksmīgu sadarbību ar uzņēmumu “Labie koki” SIA, A/S “Rīgas meži” programmā “Dārzu un parku kopšana”, programmās “Viesnīcu pakalpojumi” un “Ēdināšanas pakalpojumi” ar viesnīcu „Jūrmala SPA” un viesnīcu „Semarah Lielupe”, programmā “Dārzkopība” ar SIA “Jūrmala Golf Course”, SIA ‘”JLD”, SIA „Jāņa Aldermaņa dārzniecība”, SIA “Galantus” un Kokaudzētavu “Bulduri”, programmā “Foristika” ar ziedu salonu “Noraga”, ziedu tirgotavu “Lakstos”, ziedu salonu “Karkadē”.

Bulduru Dārzkopības vidusskolai ir skolas attīstības biedrība, kas darbojās, lai veicinātu dārzkopības nozares attīstību. Biedrība ir izstrādājusi labāko jauno topošo dārzkopju - Bulduru Dārzkopības vidusskolas izglītojamo prēmēšanas nolikumu. Ikviens BDV Dārzkopības programmas izglītojamais var pieteikties uz Bulduru Dārzkopības skolas attīstības biedrības stipendiju.

Biedrībā ir 159 biedri, tajā skaitā 19 juridiskas personas. Atbalstītāji: Liene Dindone, SIA Laflora, SIA JLD, Vidzemes kooperatīvs VAKS, SIA Ezerkauliņi un Mārupe. Sākot no 2017. gada, ik gadu nodrošinātas stipendijas labākajiem un centīgākajiem audzēkņiem.

Vidusskolai šogad aprit apaļi 110 gadi.

www.bulduri.lv

Reklāmraksts