Lietotājvārds
Parole
man ne loti ir skaidrs kas te notiek varat kad to man paskaidrsot?
rinkēvičs, lai apmaksā - tik daudz naudas Latvijai izšķērdēja - aizliegdams krievu bagātniekiem Jūrmalā naudu atstāt
Beigās sanāk, ka lētāk ir mammai palikt kopā ar bērniem mājās. Vēl ietaupās transporta izmaksas utt... Un ja vēl b/d iztērēto nodokli atdotu atpakaļ - tiešām sanāktu lētāk...
un tos 19 kritērijus kaut vai tabulas veidā nevar ievietot rakstā, lai cilvēki saprot? Nosauciet visus 19 kritērijus! Tāds tukšs raksts citādi sanāca.
tas ir tikai dabisi. Labaak lai nekaa nesaprot un nekaa nekritizee. Sarezgjiit lietas ir eertak politikem.
Nu tas taču tāpat kā ar algu reformu! :) Pedagogu algu jauno modeli nesaprot ne tikai vidusmēra cilvēks un nozares darbinieks (pedagogs), bet arī paši tās veidotāji - politiķi!!! Tak cik reižu dažādi deputāti nav teikuši, ka modeļa aprēķinu vispār nesaprot, tādēļ nevar komentēt!?!?
19 kritēriji tamdēļ, lai vidusmēra cilvēkam nebūtu tieši nekādas sajēgas, kā to aprēķina? Vai tiešām nevarēja vienkāršāk?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.