Lietotājvārds
Parole
Vairs sabiedrība neapjēdz kas ir skola. Skolā māca,bez savām domām,tā ir tikai izglītība un zināšanas.Tikumība ir katras ģimenes personiskā darīšana. Skolā pastāsta par homoseksualitāti, to pārrunā vecāki ar bērniem un izsaka savus viedokļus. Tagad vecāki neapzinās, ka pašiem kaut kas jādara sava bērna audzināšanā un uzskata, ka viss skolai jādara. Laimiņas komentārs izraisa man sliktu dūšu, manuprāt tautai un skolēniem ir jāinteresējas un jāizsaka savas domas par skolu un tautas izglītības nākotni. Esmu arī skolniece, man interesē, kad cilvēkiem, kuriem šī nasta būs jānes, jautās vai mēs gribam lai mums skalo smadzenes,tapēc ka vecāki neapzinās savus pienākumus.
Iepriekšējam komentāram 23.04.2015. 19:19:58
Kas ir "homoseksualitātes propaganda"? xD Jūs taču saprotat, ka ar orientāciju piedzimst nevis izlasa kaut kur ka homoseksualitāte pastāv un pēkšņi maina orientāciju. Ja bērnam patīk pretējais dzimums, domājat ka no kaut kādas "propagandas" un uzzināšanas, ka ir cilvēki, kuriem patīk savs dzimums un tas viņus nepadara par sliktākiem cilvēkiem, pretējais dzimums pēkšņi vairāk nepatiks? Tas vispār ir loģiski? Padomājiet taču ar galvu... Bet ja bērnam patīk savs dzimums, šī "propaganda" parāda ka viņi nav vienu un nav jocīgi, atšķirībā no homofobiskiem vecākiem kas viņiem tikai liktu slēpt savu orientāti, jo, ja to uzzinās, teiks ka "kaut kas nav kārtībā ar galvu", liks iet pie ārsta vai varbūt vispār vairs negribēs sev šādu bērnu, jo viņi ir mīlējuši tikai šo ideju par savu bērnu nevis viņu pašu, kas izraisīs šajā bērnā depresiju, iespējams pat domas par pašnāvību, jo šāda vecāku attieksme ir liels trieciens bērniem, kuriem vecāki ir vieni no tuvākajiem cilvēkiem dzīvē.
Asociācija Ģimenei! Jums vajadzētu darboties daudz aktīvāk! Papardes zieds visur spraucas iekšā ar savu brīvās mīlestības politiku un slēpto homoseksualitātes propagandu! Paskatieties, kas stāv aiz šīs organizācijas!
"Esot nepieņemami, ka tiek izplatīta un kultivēta informācija par to, ka konservatīvo vērtību aizstāvji ved valsti totalitārisma un cenzūras virzienā." - Jā, ved, stumj un velk! un viņiem šķiet nepieņemami, ka kāds to pasaka! patulkošu jēdzienu "konservatīvo vērtību aizstāvji" - ļautiņu kopa, kuriem šķiet, ka tikai viņu viedoklis ir pareizs, tikai viņi visu dara labi un tikumīgi. ja kāds domā ko citu, viņš ir vismaz izolējams. ja to nevar nosaukt par cenzūru un totaltārismu, tad nezinu kā to saukt!
Bet tā vietā lai sāktu pētīt kāpēc tik daudzi jaunieši iekrīt depresijā un mokās ar panikas lēkmēm skolas dēļ vien neviens negrib? Ka tik pastāvē par savu viedokli un propogandēt to arī skolās, vienalga par to ko domā jaunieši paši. Pilnīgi PRET šiem grozījumiem.
Pilnīgi atbalstu biedrības Asociācija Ģimene prasību.
izskatās,ka ka visa ņemšanās ap tikumību ir dažu konkurējošu NVO inspirēta,tādējādi mēģinot nostumt malā vienam otru. Prātīgākais būtu pārējiem likties mierā,atstāt šo jautājumu profesionāļu (skolotāju un mediķu) ziņā, bet dažāda veida aktīvisti lai plūcas,ja citu nav ko darīt
Diez kā iepriekšējās paaudzes bez seksuālās izglītības iztika??? Ak, jā, rezultāts pavisam slikts - tradicionālā veidā tikaradīti bērni...Šausmas!!! Seksuālā izglītība tiešām vajadzīga, lai zinātu, ka bērni arī mēģenēs var izaugt un mākslīgās apaugļošanas ceļā!
Sabiedrotā 22.04.2015. 11:06:45
Asoc. ģimene savu darbu dara, bet medijiem ir ailiegts par to runāt un viņu aktivitātes visādi tiek boikotētas ....lūk patiesā cenzūra.
Jāatzīst, ka pirmo reizi dzirdu par Asociāciju Ģimene... Kādēļ viņi slēpjās un padsmit gadus klusē, un aktīvi nepauž savu pozīciju?
MALAČI!!! LEPOJOS AR ŠO ORGANIZĀCIJU!!!
kādēļ tad "Asociācija Ģimene" arī nav izveidojusi petīciju? Šis vien neko nelīdzēs.
Nu tik plosīsies. Vieni pret otriem. Bet kaut kā galā būs jātiek, abām pusēm savi argumenti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.