Lietotājvārds
Parole
konstatēju 10.06.2015. 09:53:39
arodbiedrība nevar, negrib, nespēj utt. aizstāvēt pedagogu intereses. Tad kam tā vajadzīga? Tāpēc, ka tā ir pasaulē? Atkal jauna seja, bet jau ar piebildi, streika nebūs. Pēc šī paziņojuma no arodbiedrības izstājos, ekonomija- desas ripulītis uz sviestmaizes :)
Pie varas idioti. Stulbi idioti. Latgalē saka- duraks kārtām. Tāda LV kārtu pārstāvniecība, ko L-britānijas apv. karalistē sauc par parlamentu.
nepiekrītu ''A" komentāram par to, ka skolotāji laukos dzīvo "zaļi" tuvu savai skolai!!! Nav taisnība!!! Mēs cauru diennakti esam darbā un brīvlaikos strādājām, ka visi skolotāji......es arī nesaprotu kāpēc mana stunda - 40min maksā lētāk, nekā pilsētu skolu skolotāju stunda - 40 min.......
4 mēnešu laikā no IZM bijuši 5 dažādi pedagogu darba samaksas MK noteikumu projekti un katrā no tiem finansējums "pārmētāts" summas robežās
IZM jādomā ar prātu, nedrīkst bezatbildīgi nojaukt sistēmu. Protams, pārmaiņas nepieciešamas, bet pamatotas, līdz galam izsvērtas ar SVID analīzi pierādītas un pamatotas ne vienkārši tāpēc, ka kādam - Papules k-dzei. tā gribas "Sīkums 6%, ieguvums 70%..." Strādāju lielā skolā, saņemu cilvēku cienīgu atalgojumu par darbu no plkst.7.30 -19.30 skolā, bieži vien arī ilgāk (12 - 14 stundas dienā, normāli?!) + nav iespēja izslēgt telefonu un neatbildēt uz zvaniem vakara stundās un brīvdienās, arī sestdienās vai svētdienās "atpūtai" jāizvēlas skola un darbs tajā. Neviens no radiniekiem, kas dzīvo laukos pie nelielas skolas, nespēj saprast un pieņemt ka tā notiek, jo tur skolotāji ir mājās gan skolēnu brīvdienās, gan dodas no skolas prom līdz ar zvanu no stundām... Ko vēlamies sakārtot un uz kā rēķina?!? VĒLOS: NORMĀLU DARBA LAIKU - 8 STUNDAS + 1 STUNDA PUSDIENLAIKS, CILVĒKCIENĪGU ATALGOJUMU, CIEŅU PRET SKOLOTĀJA PROFESIJU...
Ārprāc! Šitā skaitīšana, mērīšana, rakstīšana, kas bija pilotskolām modeļa ieviešanai! Un viss par velti. Sagatavojieties! Nākošā mācību gadā atkal skaitīsiet!
Seile. Kas viņa tāda ir? Ja portālos nav sava viedokļa, kas tā par IZM ministri? Valsts, kurā ministru pa pilnam, bet praktiski neviens nejēdz izteikt un aizstāvēt savu viedokli. MK jāatkāpjas no amatiem. MK prezidente-lūdzu lieciet demisionēšanu Saeimas deputātiem. LR Satversme paredz, ka jāatkāpjas visam MK.
Es sapratu, saskaņotāji grib doties (kārtējā) atvaļinājumā, tāpēc arī to fufeli saskaņos.....
Kāpēc netiek nodrošināta video tiešraide? Kādreiz LIZDA par to parūpējās ...
Jautājums: 09.06.2015. 10:46:09
Un par šo "saskaņošanu" SASKAŅOTĀJIEM maksā algu, vai ne? Grandiozs darbs būs padarīts - NEKĀ saskaņošana ar NEKO! Cik tūkstoši jau izmaksāti par lemšanu, saskaņošanu, domāšanu, atsēdēšanu, atkafijošanu?
KĀ jau Seile teica - viņa nevarot pateikt ne aptuvenu summu algām, neko. Vispār neko. Tātad tieši par kādu saskaņošanu var būt runa? Varbūt gribējāt drīzāk teikt: "Saskaņos algu samazināšanu skolotājiem?"
ko tur var saskaņot, ja nekas vispār nav skaidrs!!!?!?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.