Lietotājvārds
Parole
Šādas lekcijas ir ļoti svarīgas, citādi skolotāji apjūk un bieži nemaz nezin, kā rīkoties. Ja jau skolēns ir nokritis un neceļas augšā, tad tomēr rīkojas, bet vieglākos gadījumos (piem., ja pēc kritiena vai traumas ar bumbu vai vēl ko citu, pats bērns pieceļas) neseko nekāda rīcība, lai gan skolēns sūdzas, ka ir slikti, ka reibst vai sāp galva. Dažkārt šādos gadījumos netiek ziņots vecākiem (kas būtu jādara momentā), netiek vispār nekas darīts, bet rezultātā izrādās, ka skolēnam ir smadzeņu satricinājums, kas pēc tam jāārstē pat slimnīcā! Vajadzētu skolotājiem skaidrot, ka zvans vecākiem ir obligāts gadījumos, kad notiek traumas, kurās "šķīst asinis", vai arī pēc kurām skolēns sūdzas par sliktu dūšu, sāpēm, reiboņiem un tamlīdzīgām lietām. Ja skolā nav medmāsas uz vietas, tad jāmeklē cita medicīniskā palīdzība, bet vispirms ir jāinformē vecāki, jo var gadīties, ka bērns ir alerģisks vai ir citas lietas, ko zina tikai vecāki.
bīstamais sports 01.11.2013. 13:14:21
Mums pavisam nesen skolā arī bija ''ātrie'' ,jo kāds zēns sporta stundas laikā dabūja ar bumbu pa galvu. Nebija jau nekāds brīnums,jo skolotāja klasi savaldīt nespēj
Cerams iespējami daudz skolas šim pasākumam pieteikties. Tā tomēr ir ļoti svarīga lieta, kas reiz var maksāt kāda skolēna vai skolotāja dzīvību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.