Lietotājvārds
Parole
Anželika Šilberga labākā ! Stingra,ieaudzina nepadoties un tā varētu ilgi saukt par vinu labās īpašības ! Nav nekā slikta ! Uzskatu, ka viña ir pelnījusi šo titulu ! :)
REFORMĀTORS 05.11.2013. 23:44:15
Ja matemātikā ir 6 x 40 min, tad sportā 2 x 40 min., un nevajag brīnīties, ka ir pilnas skolas ar fiziski neatīstītiem bērniem, lai neteiktu vel skarbāk..!!! Labākajam sporta skolotājam vajadzētu kā balvu bezmaksas braucienu uz Olimpiskajām spēlēm, tas būtu šāviens pēc kura kristu n-tie zaķi..,funkcionāri - apdomājaties..!!!!
sports pie mums. 05.11.2013. 08:38:37
Nu,labākā skolotāja noteikti nestrādā RJV! Jo vienmēr,kad mums ir sports,viņa klasi savaldīt nespēj,klases zēni spārda bumbas no visa spēka un tad skolotāja brīnās,kāpēc meitenes nesporto.. Meitenēm vienkārši ir bail uzturēties tajā sporta zālē,kur apkārt lido bumbas,bet pati skolotāja ir velns viņ' zin' kur!! Skolotājas vārdu neminēšu,ja lasīs tad gan jau pati sapratīs,par ko iet runa..
Viesturs Dumpis labākais!!!
Edvīns Griķis labākais.
Cik jauki, ka valsts tā "rūpējas par sportu un izceļ tā nozīmību"! Realitāte ir tāda, ka daudzās Rīgas pirmsskolas iestādēs tāds sports normālā līmenī vispār nav, jo nav jau sporta skolotāja! Tāda vakance daudzviet tika likvidēta saistībā ar krīzi. Gribas zināt, kad tad izglītības ministrija atcerēsies vai iedomāsies, ka sporta nodarbības ir nepieciešamas visās Rīgas pirmsskolās?
neskolotājs 04.11.2013. 15:38:43
Cik zinu, nevienu gadu 6 labākie skolotāji nepaliek tukšā. Ir sponsoru balvas.
Pirmsskolas sporta skolotājs - 5 reizes nedēļā organizē sporta nodarbības un spēles KATRA grupā, kā arī rīta rosmes un sporta svētkus....un nav pelnījis pat piedālīties konkursā un pretendēt uz titulu...?! Un profesionāļi strādā par 280Ls uz papīra ))) Paldies par darbu pirmsskolas sporta skolotājiem no bērnu vecākiem!!!
Tātad 3 skolas iegūs finansējumu sporta inventāram, bet pats skolotājs tiks pie titula un piemiņas balvas? Nav mazliet nepareizi? Varēja jau būt arī skolotājam kāda reāla balva.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.