Lietotājvārds
Parole
Lai skolēni izmēra asinsspiedu skolotājiem pēc saviem visatļautības izlēcieniem klasēs!
Коментатор 13.04.2014. 14:21:53
В школе должны учится ане фигней страдать, нафиг родителей вызывать ? Вот мне как родителю ненравится ходить и общатся с учителями, учителя и однокласники моего ребенка дурные.
Ai, tas taču tik vienkarši! 12.04.2014. 01:57:36
... Un galma kardiologa brigāde katram Rīgas krējuma skolas bērnam dāvinās asinspiedienu mērāmo aparātu...
Jebkurš pētījums ir anonīms, svarīgi ir dati, ne vārdi un uzvārdi.
Es, noteikti neatbalst šo pasākumu
Pētījums var būt, bet datus vākt gan nedrīkstētu. Bērniem skaidrotu un viņi paši varētu izdarīt secinājumus uz reāliem datiem. Nevisiem ir aparāti ar kuriem mērīt asinspiedienu.
Tīrākais cilvēktiesību pārkāpums! Kādas tiesības kādam publiski apspriest manu veselības stāvokli! Gānīs atkal skolotājus, kam šie procesi būs jāvada! Neapskaužu!
Ko vēl neizdomās!!! Nē!
Par cik man ir laba veselība, un tai skaitā asinsspiediens, tad ļautu. Kaut kā jau tiem bērniem ir jamācās. Un sausa teorija viņiem nepatīk...
Pilnīgi un galīgi pret. Kamdēļ par manu asinsspiedienu jāinformē skola? Lai zinātu, kā runāt, ja sīkais sataisa mēslus? Baidās, ka nokritīšu?
Nē !
Nē, nu gan laikam ir iebraukts auzās ... Kāpēc par manām veselības problēmām, ja tādas būtu, jāinformē mana bērna skolas skolotāji un vadība???
Man gan vēl nav vidusskolnieks, bet visdrīzāk es arī neļautu. Nu jau galīgi nezina ko izdomāt....
es šādus datus par mani uz skolu nest neļautu,....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.