Lietotājvārds
Parole
O-beidzot vilciens izkustējies. Ļoti laba doma augstskolas apvienot, jo tas dos iespēju mērķtiecīgāk izlietot valsts naudu. Būs iespēja augstskolai izglītot ne tkai pašu, bet vēl dot vēl lielāku iespēju mācīties ārzemju studentiem. Latvija ir maza, bet apvienojot visas augstskolas vienā sistēmā, būtu vēl labāk. Galvenais mūsu mērķis izglītot jauniešus konkrētā profesijā, piesaistot viņus konkrētam uzņēmumam vai iestādei, lai nebrauktu uz ārzemēm, bet garantējot Latvijā labu darbu. Bet augstskolām pelnīt, ar savu darbu, nevis gaidīt finansējumu no valsts. Pārdodot savu pakalpojumu- izglītības iegūšanu Latvijā un veicinot mūsu jauno zinātnieku izaugsmi.
arī es atbalstu augstskolu apvienošanu un/vai specializāciju. pārāk daudz kur māca pilnīgi vienu un to pašu...bet par to, ka rektori un īpaši jau vētra tam nepiekrīt, es it nemaz nebrīnos...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.