Lietotājvārds
Parole
jūs graujat mācību sistēmu, mācību vidi...skolās valda visatļautība, jo bērniem ir Tiesības ik uz katra soļa, bet ne pienākumi...likumi vairāk kā absurdi...aizrādīt nedrīkst - uzreiz pasūdzēsies un mammītes atskries ar advokātu uz skolu, tā kā nevaidiet tagad - paši pieaugušie šo sistēmu sačakarējāt ar savu visatļautību...
realitāte > diemžēl 10.06.2014. 23:58:29
Kamēr jaunieši laiku skolā pavadīs, savos "glāstāmajos" telefoniņos spēlējot spēlītes un čalojot sociālajos tīklos, viņiem arī nebūs "ne jausmas, kādas vispār profesijas eksistē, ko tajās dara ", tāpat kā, starp citu, viņiem bieži "nav ne jausmas" no kurienes viņu vecākiem nauda uzrodas ...
Zemāk rakstītajam 10.06.2014. 22:10 ja nu protams uz 4 nav jau brinums kapec musu valsti ir daudz setnieku un gateristu tapec ka sataisa eksamenus kurus nevar nokartot uz labakam atdzimem
Zemāk rakstītajam 10.06.2014. 22:10:13
Nokārtoju. Un ar tīri labiem rezultātiem. Ja cilvēks negrib iemācīties, tad arī nevar. Vismaz uz 4 jau nu gan šo mūsu valsts mācību sistēmu var nokārtot
to .... 10.06.2014. 12:15 10.06.2014. 13:32 tad varbut aizwej nokarto to eksamenus kas bija sogad
Pilnīgi piekrītu <to....>, vieglākus eksāmenus par šiem nevar atrast nekur citur. Var saprast un piekrist gandrīz visiem komentāriem. Runājot par eksāmeniem un skolēniem, nejau viņi baigi grib mācīties, nejau baigi viņim interesē, kā pabeigt skolu... pamostās tikai tad, kad sēž pie eksāmena lapas. Vislabāk man patīk tas, ka visu mg nemācās un pēctam 2. nedēļu laikā vasaras darbos apgūst visa gada vielu... tad jau varbūt uzreiz mācību gadu sašaurinam uz 2. nedēļām?
Karjeras izglītība reāli neeksistē, lai gan tekstus protam skaisti rakstīt. Rakstā precīza ir tikai pēdējā rindkopa - jauniešiem nav ne jausmas, kādas vispār profesijas eksistē, ko tajās dara un kādā izglītības pakāpē tās apgūst.
to .... 10.06.2014. 12:15 10.06.2014. 13:32:03
Cik stulbam jābūt, lai nevarētu nokārtot 9. klases eksāmenus? Tur tiešām jāmūk uz citām valstīm sēnes lasīt, nekam citam tāds "gudrinieks" nav derīgs. (Lai man piedod tie sēņu lasītāji, kuri smagā darbā risina konsolidācijas sekas.)
Domājot par nākotni, jāskatās ne tikai uz spējām un interesēm, bet arī uz to, vai tavas spējas un intereses kādam būs vajadzīgas un vai par to kāds būs gatavs maksāt. Itin bieži sanāk tā, ka jādara tas, kas nepatīk un ir grūti. Dzīvē nav tikai izpriecas vien, ar to jauniešiem jārēķinās.
Kādreiz, kad nebija ne karjeras konsultantu, ne interneta, ne izstādes "Skola 20....", bet bija sakarīgi vecāki, visi jaunieši spēja atrast gan skolu, kur turpināt mācīties, gan nodarbošanos pēc skolas beigšanas.
HĀ IZLAIDUMU LAIKS smiekligi, ja sija valsti nevar nokartot 9 klases eksamenus kuri ir sataisisiti ta lai iegastu visus pat tos kuri labi macas, si ir viena valsts no kuras prom jamuk lai pabeigtu skolu vispar
Atbilstoši karjeras vadības teorijām un zinātnieku atklājumiem, kas gadu desmitiem pētījuši šo jomu, pirmais solis ir sevis izpēte – kas ir mani talanti, manas spējas, manas intereses," skaidro I. Lemešonoka. Ko tas dod, ja skolas pie mums ir rāmītis, kurā tev ir jāiekļaujas, neatkarīgi no tavām interesēm, spējām utt. Ja skolēnu katru dienu bombardē ar standartiem, normām, vispārinājumiem, kas visiem ir pilnīgi vienādi, tad nevar gaidīt, ka no skolas iznāks personības ar skaidri nospraustiem mērķiem.
kāda domāšana 10.klasē par savu darba karjeras nākotni, ja darbu atrast tāpat nav iespējams, jo ir pavisam maz tādu uzņēmumu, kas ir ar mieru dot iespēju jauniešiem bez reālas darba pieredzes!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.