Lietotājvārds
Parole
...pēc algas pazeminajuma un slodzes palielināšanas neko vairs negribu.....
Dalībniece 02.05.2016. 13:45:23
Esmu piedalījusies. Iesaku nebaidīties parādīt savu radošumu, nestandarta pieeju. Nav tik traki. Ieguvu interesantas idejas, ko izmantoju arī savā darbā. Nav jābūt kaut kam grandiozam. Prezentēšana notika plakātu veidā, dažiem bija arī interaktīvi materiāli. Katrs prezentēja nevis auditorijas priekšā, bet nelielās grupiņās. Darbi bija izvietoti gar zāles malām. Interesenti nāca klāt, tiem arī stāstīju.Patika . "Kas man par to būs? "- izskanēja jautājums. Noteikti pozitīvas atmiņas, jaukas idejas. Joprojām atceros pasākumu ar prieku.
Es noteikti piedalīsos, mums jābūt vienotiem savā pieredzē un praksē.
kas man par to būs ?
Novērojums 02.05.2016. 08:38:06
Latvieši gan ir kūtri. Visi grib vērot, bet neviens negrib aktīvi piedalīties.
Es arī labprāt skatītos klātienē pasākumu, bet ar prezentāciju neuzstātos.
Labprāt skatītos konferenci klātienē vai tiešraidē. Ceru, ka lu nodorošinās šādu iespēju, ja piedalīties ar prezentāciju gluži nav vēlēšanās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.