Lietotājvārds
Parole
Te nu bija - sporto vēl - iegūsi dažādas locītavu, kaulu, sirds-asinsvadu un neiroloģiskas saslimšanas.
Palasot iepriekš rakstītot, var domāt, ka sporta skolotāji būs īpašā kategorija, jāsmejas, pamēģiniet paši citu priekšmetu kolēģi izdarīt To ,ko dara sporta skolotājs,jo atšķirībā no jums viņš visu māc. gadu nesēž siltās,labi apkurinātās telpās, bet ne jau tas pat ir galvenais,vienreiz sakarā ar pensjām jau bija iespēja arī citiem skolotājiem ātrāk aiziet pensijā un kas tad notika............. pensionāres -priekšmetu sk. nemaz tā neatbrīvoja skolas. Tāpat tagad sklolā strādā pietiekami liels skaits pensionāri-nesportisti, tā ,ka nevajag.......
es ar lielu prieku samainītos ar visu kategoriju skolotajiem,bet lai kāds no šiem skolotājiem novada sporta stundu rudenī,ziemā,sagatavo bērnus sacensībām,aizved uz sacensibām,undzīvo ar bērnu no rīta līdz vakaram ,jo ne visiem ir labi ģimenes apstākļi,ne visi ir no rīta paēduši brokastis,ne visiem ir naudiņa par ko nopirkt kādu kārumu,bet sacensībās mums ir jādomā arī par šīm lietam
atvainojiet ja jūs nesaprotiet lietas būtību ,tad labāk neko nerakstiet
skolotājs skolotāja 07.11.2013. 09:19:40
Atkal viena skolotāju kategorija tiek izcelta, tāpat kā sistēma - nauda seko skolniekam.
dārgie vecāki un pārējie,kas šo rakstu lasa,jums ir jāsaprot ,ka te nedalās pēc deguniem ,kurš ir latviešu val.,matemātikas u.c.priekšmetu skolotājs,bet tas ,ka sporta skolotājs lai kļutu par augstas klases speciālistu savu veselību ziedojis savam sporta veidam,trenējies 4-5x nedēļā,piedalījies sacensībās u.t.t.Tas nozimē.ka viņa stiprā veselība ir nedaudz tomēr sabeigta/mīļi pasakot/,lai pēc savas karjeras begām varētu pilnvērtīgi no rīta līdz vakaram vadīt nodarbības līdz 70 gadu vecumam.Rudenī-ārā,ziemā sporta zālē,kas ir labi apsildīta.apgaismota,tīra.tad padomājiet cik spēcīgiem ir jābūt sporta skolotājiem ,kas cinās ar šīm lietām un kāda ir viņu veselība.
2 bērnu māmiņa, biju skolotāja 5 gadus 07.11.2013. 08:01:00
Izdienas pensiju piešķiršana nebūt nenozīmē, ka skolās samazināsies strādājošo pedagogu-pensionāru īpatsvars. Gluži pretēji - palielināsies, jo "izdienas pensionāri" turpinās strādāt. Daža laba skola jau šobrīd ir kļuvusi par sava veida "pensionāru klubiņu". Portālā "e-klase", "Izglītībā un Kultūrā", "Latvijas Avīzē" u.c. periodiski var izlasīt jaunāko klašu un internāta skolu vecāku neapmierinātību, ka viņu bērni, neraugoties uz saulaino laiku ārā, "kā ķipīši" tiek nosēdināti pie televizora vai datora, lai skolotājas/audzinātājas varētu kafijot. Nu negrib tā skolotāja iet rotaļās vai organizēt kustību rotaļas svaigā gaisā!
hhh 06.11.2013. 20:50 kaadeelj jaadala atkal skolotaaji??:Opaarejie prieksmetu skolotaaji ir nekas??? sporta skolotaajs ir kaads iznjeemums??:O Manuprāt, tas, lai veicinātu skolotāju savstarpējo skaudību un nenovīdību, tad vieglāk valdīt un novērst uzmanību no būtiskām lietām.
kaadeelj jaadala atkal skolotaaji??:Opaarejie prieksmetu skolotaaji ir nekas??? sporta skolotaajs ir kaads iznjeemums??:O
Latvija ir unikāla valsts. Nekur citur speciālo skolu absolventi (nedomāju jauniešus ar kustību u.tml. traucējumiem) pēc regulāras studiju maksas RPIVA u.tml. "augstskolās", atgriežās skolā kā skolotāji! No visa veida pārbaudījumiem skolā atbrīvoti, mācās pēc savām spējām un iespējām - un atgrižas skolā kā skolotāji! Rietumeiropā speciālajās skolās strādā par pedagogiem labākie, zinošākie un erudītākie, Latvijā - bijušie spec.skolas audzēkņi vai arī tādi "pedagogi", kurus citās skolās neņem pretī. Atvainojiet, es par integrāciju un speciālo skolu skaita samazināšanu. Un daudzu speciālo skolu pedagogu tūlītēju piespiedu pensionēšanu, neraugoties uz viņu vecumu un ped. stāžu.
SOCIĀLAIS PEDAGOGS SKOLĀ PĀRSVARĀ STRĀDĀ AR PROBLĒMU RISINĀŠANĀM- VIENĀ STRESĀ.
Izdienas pensiju būtu pelnījis ikviens skolotājs, kurš katru dienu strādā spriedzē, stresa situācijās. Mūsdienu skolēni lielākoties ir hiperaktīvi, ir mainījies laikmets un mūsdienu bērni ir pavisam citādi. Darbs skolā no ikviena skolotāja prasa milzīgu emocionālu, garīgu, intelektuālu koncentrēšanos un darbu, savukārt katrs nostrādātais (ziedotais) gads skolā, paņem kādu daļu no skolotāja veselības, kas ir neatgriezeniski.
Vajadzētu piešķirt izdienas pensiju visiem skolotājiem, kuri to vēlas, jo tā atbrīvotos vietas jaunajiem pedagogiem,jāņem vērā arī tas ,ka ne jau visi skolotāji izmantos šo iespēju.
Pamatojums man liekas visai dīvains- demonstrējot vingrojumus, zūd iemaņas. Vajadzētu būt otrādi, vai tad ne?
Es gan nedomāju, ka sporta skolotājiem ir grūtāks darbs nekā pārējiem skolotājiem. Visi esam skolā gājuši un tā kā varam spriest par šo lietu.
Izdeinas pensiju ir jāpiešķir visiem skolotājiem! Bet neceriet - tikai ne šajā "brīnišķīgajā" valstī!
Izdienas pensijas iespēju jāpiedāvā visiem skolotājiem. Ar gadiem pavājinās arī citas būtiskas lietas, piemēram, reakcija, dzirde, redze, atmiņa, nemaz nerunājot par fiziskajiem spēkiem un veselību. Līdz ar to skolotājs pašreizējos pirmspensijas gados bieži vien nespēj garantēt to, ka varēs kvalitatīvi izpildīt visu, kas rakstīts viņa amata pienākumos.
Nu bet arī viņiem neviens neliek klusēt. Klusējot šajā valstī nekas nenotiek.
Kāpēc klusē speciālo skolu skolotāji? Viņiem problēmas nav mazākas - ja ne fiziskas, tad psiholoģiskas noteikti! Protams, neviens "Gada balvu" - LABĀKAIS PEDAGOGS, KAS STRĀDĀ AR BĒRNIEM AR SPECIĀLĀM VAJADZĪBĀM, Latvijā nepieškir. Skumji un noželojami.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.