Lietotājvārds
Parole
Tikai jāstreiko- beztermiņa streiku- vēl mazāk jau vairs nevar nogriezt- un steidzīgi- valstij nauda ir- var balstīt visus miljonārus- neskaita 15 vai ... Kad ir pēdējā pilīte, gribi vai nē- līst pāri! Jāsāk pieprasīt, nevis žēlīgi lūgties! Jeb vai teiksim skolā- atvainojiet, šodien eju mājās, man par tām turpmākām stundām samaksās rīt.....būšu 4 stundas!
Skolotāja no laukaim 21.11.2013. 22:49:56
Vienkārši nolaižas rokas! Vārdu nav, kā izteikt sašutumu................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
piekrītu Kerijai! 07.11.2013. 16:04:42
Man pašai klasē šogad ir par 3 sk. vairāk, bet alga mazāka....
Ar neizglītotu tautu vieglāk manipulēt, bet, galvenais - pasolīt ar lozungu - jel pacieties, debesīs labāk(i) būs...E.V.
zirov,zirov..
Ja klasē ir 27 skolēni un tādas klases skolā ir divas paralēlās līdz 9. klasei un viena vidusskolā, tad kopā ir 567 skolēni. Skolēnu skaits sarūk, paliek klasē vidēji 23 skolēni, tātad visā skolā tagad ir 483 skolēni. Tātad par veseliem 84 skolēniem mazāk. Bet klašu skaits nav mainījies, tātad vajag tik pat daudz skolotājus, kas ietu stundās, kaut tīri statistiski sanāk, ka pazudušas veselas 3 klases, kas būtu septītā daļa no skolas...
sarucis vai nesarucis skolēnu skaits. Tas jau nenozīmē, ka samazinoties bērnu skaitam jāsamazina skolotāja alga. rezultātā - ņemot vērā to, ka Latvija paliek tukša no cilvēkiem, skolotājs saņems pabalstuu, lai nenomirtu badā?????
Katru gadu viens un tas pats.Ministri mainās,situācija tā pati.
Rodas iespaids, ka tieši tāpēc arī netiek piešķirts finansējums izglītībai un zinātnei, lai tautai (dumjai, mazizglītotai, pusizglītotai) varētu iestāstīt, ka notiek "šausmīga" izaugsme.
Nu, ko sakas skolu likvidacija...var nosalutet Eiropai. Ir tikai vines nesaprotams jautajums kapec likums Nauda seko skolenam ir iekalts akmenii un netiek mainiits?
Ja Mārupes novadā 1/2 skolotāju saņem virs 700 Ls "uz papīra", varbūt, mārupieši ir optimizējuši skolotāju skaitu skolās - strādājot 3/4 slodzes nevienā skolā 500 Ls nenopelnīsim? Varbūt samazinājuši birokrātiskā skolvadības aparāta lielumu? Būsim atklātas - Rīgā un Latvijā ir skolas, kur skolēnu skaits ir sarucis praktiski uz 1/2, bet skolotāju skaits palicis nemainīgs.
skola prasa 07.11.2013. 07:40:04
STREIKU!!!
Nu runā jau Tu neslikti (vismaz žurnālistu atreferējumā), bet nu pēdējos gados pieaugumi IZM budžetam ir bijuši ļoti minimāli. Kad vienmēr izglītība un zinātne tiks pie nopietna finanšu pieeauguma? Kāda jēga no "straujās valsts izaugsmes", ja tas nekur īsti neparādās?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.