Lietotājvārds
Parole
Visu cieņu Seiles kundzei! Ja neskaita tiešām muļķīgo lēmumu Dziesmu svētkos, tad bijusī ministre radīja domājošas, situāciju analizējošas un saprātīgas ministres iespaidu. Mazāk runāja un taisīja šovu, kā daudzi no iepriekšējiem. Tādā sarežģītā nozarē kā izglītība rezultātu sasniegt tik ātri nevar. Žēl, ka viņai netiks dots laiks iesākto turpināt un vietā stāsies kārtējais populists, kādi tik ļoti patīk mūsu ausīm.
M.Seilei vajadzētu pakonsultēties ar kultūras ministri, kā būt kopā ar skolotājiem un zinātniekiem un vadīt savu nozari, kā runāt ar tās darbiniekiem, kā atrisināt strīdus, novērst skandālus. Mākslinieki ir daudz emocionālāki! Nebūtu ministres demisijas prasību, nebūtu viņas noliegšanas, ja skolotāji un zinātnieki justu ieinteresētību un līdzpārdzīvojumu viņas darbībā, vēlmi kļūt par profesionāli nozarē. Pagaidām ir vēlme pēc krēsla un valdīšanas.
Muļķības un bezkaunība! Bezkaunīga muļķība! Muļķīga bezkaunība! Vispirms šai lielkundzei vajadzētu sabiedrības, nevis "vienotības" atbalstu. Citādi nebūs iespējams vienoties.
Ej mājās! 08.12.2015. 20:44:01
Pašapziņa ļoti augsta. Savā darbības laikā sačakarējusi to, kas vēl galīgi nebija sačakarēts. Pret saviem IM darboņiem gan gana dāsna: maksā labi, atvaļinājumos laiž ik pārmēneši, atbildību par brāķa taisīšanu neprasa, ietaupa no plebejiem pie pirmās izdevības- laba ekonomija!
Ohoho, LIZDAs vadībai ļoti rosīga diena - beidzot pielikti pie darba, rakstot vienāda satura rejas. Jums par laimi neviens nepajautās, kurš būs ministrs. "Lūdzu nē." Jāsmejas.
Atliek cerēt,ka nebūs. Sliktākā IZM ministre.
Mārīt, brauc mājās uz saviem Preiļiem un pastrādā skolā!
Iespējams, viņa nav slikta ministre.. bet tas , ka viņa nezina un nesaprot, ko dara viņas padotie ir slikta ministra pazīme.
Ejat pirst
Ministre :) 08.12.2015. 17:15:31
Bija jāatkāpjas pēc Dziesmu svētku blamāžas. Neviens viņas lēmumus neciena- pat Prezidents nē. Un skolotāji arī nē- vismaz tie, kuri streikoja. Nu neticam Jums, Seiles kundze.
Ceru,ka nebūs.
Lai iziet visas 5 kvalitātes pakāpes un parāda 6 atklātās stundas internetā! Un tad uz priekšu!
Sāpīgi, ka mēs valsts gudrākā daļa protam tikai apriet viens otru. Šoreiz, kā šakāļi metamies uz Seili, rīt tas būs nākamais ministrs. Varbūt labāk palūkot, ko var darīt lietas labā, lai jaunieši aug gudri un izglītoti, nevis aprobežoti sava labuma sargātāji. Viņi būs tie, kam būs jārūpējas par mums vecumdienās. Ja esam tādi paši, tad būs vien jāsamierinās, ka mūs velk uz ragaviņām mežā iekšā un ļauj vilkiem mieloties. Attopieties. Jauniešos jāiededz iekšējā gaisma, bet mēs paši esam rūgumpodi.
Mobings.
Vēl pagājušā gada mājas darbs nav izpildīts! Bija jābūt ar septembri................................................................................................................................................................................................................................... - tagad termiņš -nākošā gada septembris! Kur palika pētījumi par skolotāja noslogotību? Kur palika nogrieztā nauda? Jautājumu ir- atbilžu nav. Ja atbilžu nav- vērtēums nesekmīgs! Nedomāju, ka Seile ir tas cilvēks, kurš spēj vadīt lielu kuģi!
Vai tiešām Seile sevi uzskata par eksperti izglītības jomā?!
Nevajag gan!
Kurš tevi ciena??? 08.12.2015. 12:18:46
Ne pašcieņas , ne paškritikas! varbūt nevis partijas biedru atbalsts, bet skolotāju cieņa un atbalsts būtu nepieciešami, ne? Vai līdz turienei šai, izrādās, ambiciozajai un seklajai beibei prāts nesniedzās?
ŠITO, lūdzu nēeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Viduvējības nevajag.Ja stājas labā darbā jāiztur konkursi vairākās kārtās,tāpat vajadzētu arī,jo sevišķi,ministru amatos.
Lūdzu NĒ! Jūs mani kā skolotāju piespiedāt streikot, jo citādi netikām sadzirdēti!!!! Ja nespējat sadzirdēt arodbiedrību, ja reformu veicat reformas pēc ar nepietiekamu finansējumu, tad tādu bezatbildību no IZM ministres nevajag atkārtoti pieļaut.
Varbūt labāk nevajag - nu ļoti nevarīga būtne....
... un tā radās teiciens: "Nedod Dievs!"
Par Mārīti 08.12.2015. 09:04:03
Nu, pagaidiet, kādu ļaunumu nodara tieši SEILE?! JA pareizi atceros, vēl pirms mēneša vai diviem 90% nozares darbinieku bija PAR Seili. Kas notika?! LIZDA izskaloja ķobi?
"darbam ministra amatā vajag partijas atbalstu" Šajā ačgārnajā, dumajā, daudzu partiju, bezjēdzīgi demokrātiskajā, nekam nederīgajā varas sistēmā tā tas ir. Un ministrs pat iedomāties nedrīkst kaut ko darīt loģiski, saprātīgi, valsts,savā un citu labā. Diemžēl, bet vietējais murgs vēl ilgi turpināsies, neskatoties ne uz vēlēšanām, ne uz streikiem.
Cien, Seiles kundze! Lai neiestātos rutīna ministres darbā, aicinu nākt pie mums uz skolu par skolotāju. Ko nevar celt, to nevar nest - tā māca tautas gudrība.
Seiles k-dze, vai tiešām jūs neapzināties, ka nodariet ļaunumu izglītībai.
ES nauda no 2016.g. 08.12.2015. 06:57:08
Nu ja -no jaunā gada varēs piedalīties kārtējās ES 16 miljonu naudas tērēšanā. Vajag paaicināt Papuli palīgā. Standartus tagad pārrakstīs par kompetencēm.
SEILE-MAXIMA 08.12.2015. 06:53:15
Vai pat MAXIMA neņem ? Sliktākā ministre kura no 20 25 gados bijusi.
Protams pēc tāda algu pielikuma ( 800 eiro) negribas atstāt vietiņu.
Lūdzu NĒ !!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.