Lietotājvārds
Parole
Valst vareja vairak skolas pabaudit kas tajas notiek itseviski lauku un nomales skolas.
Vareja jau no 13gadu vecuma bernus nodrosinat ar darbiniem.
Vispirms irjānodrošina darbs viņu vecākiem, lai ir par ko tos bērnus pabarot!
un kur varēs pieteikties darbam?
Labs, man patīk nezinu kāpēc citi tā "psiho"?!?!?!?! tik jautājums viens: man 15 gadi, bet draugam tik 14, viņš nevarēs ar mani kopā strādāt?
N O Z E L O J A M I, SMIEKLIGI-VALSTIM JAORGANIZE UN JANODROSINA DARBA VIETAS VISIEM TIEM BERNIEM- J A D Z E N PROM NO VALSTS AMATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIETIEK JAU KA VALSTI NEEKSISTE SAGATAVOSANA SKOLAI NO 4 GADIEM LIDZ 7 GADIEM BERNIEM KURI NEAPMEKLE BERNU DARZU.
BERNIEM KAS VELAS STRADAT VASARA JASANEM PILNA PILNA PILNA APMERA TIK DAUDZ DARBA CIK ATLAUJ LIKUMDOSANA UN TIK CIK TIE VELAS. VALSTIM JANODROSINA. JADZEN PROM NO VALSTS DARBA TOS KURI TO NEVAR NODROSINAT. SMIEKLIGI, NOZELOJAMI ,
pilsētās jau būs darbs , bet laukos, kā vienmēr, nebūs - neviens ar sīkajiem negrib krāmēties
Es jau domāju "Vo, tas ir jauki!", bet tad ieskatījos vērīgāk un, protams, atklājās, ka šī došana ir balstīta uz atņemšanu citiem. Žēl gan...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.