Lietotājvārds
Parole
Jā, Kuldīgā gan nejūt satraukumu. Varbūt tas izskaidrojams ar informācijas trūkumu.Uztraukušies ir tikai skolotāji.Varbūt tas ir tikai klusums pirms vētras?
Nedomāju, ka Druvas skola ir labāka par Saldus 1.vsk., arī skolēnu skaits Druvā krietni mazāks. Braukāt no Saldus centra uz Druvu nemaz nav tik vienkārši.
Miljonu ieguldīja interešu izglītībā un obligātajai izglītībai nepietiek........ Kādus deputātus ievēlējāt,tādus lēmumus pieņem..
Nezinātājiem: Druvas v-sk. atrodas vien nieka 5 km no pilsētas centra, sabiedriskais autobuss kursē ļoti bieži. Pilnīgi noteikti daudzas Rīgas skolas atrodas krietni vien tālāk no centra. Tātad šis arguments neiztur kritiku. Satrauktie vecāki taču var sūtīt savus bērnus uz Druvas vai Saldus 2. v-sk.- bērni no tā tikai iegūs!
Manuprāt, ne jau skolas "vecums" būtu jāvērtē, bet gan izglītības kvalitāte. Šinī ziņā Druvas vidusskola krietni pārspēj Saldus 1.vidusskolu! Kāpēc gan 1.v-sk. atņēma ģimnāzijas statusu??
domāju, ka gan 1.vidusskolas vecākiem, gan direktoram arī jāiesaistās tās "neformālās" komisijas darbā - prom jau nevar dzīt, jo algu tak neprasa, bet (saku no citas pašvaldības pieredzes) - iesaistīties viegli nebūs. Lai Jums pietiek pārliecības - tad arī idejas, iespējas un spēks radīsies! Paskatieties uz Mazsalacas pusi - ir tak ļoti labi, ja skolā jau no pamatskolas var apgūt praktiskas prasmes un beidzot - sānemt kvalifikācijas dokumentu papildus parastajam atestātam. Idejas ir - vai esat gatavi pārmaiņām sevī? "Pastāvēs, kas pārmainīsies" - ja tikai cīnīosieties pret likvidāciju nevis PAR pastāvēšanu - zaudējums gatantēts! Druvas skola ir Jums, acīmredzot, daidz priekšā - veselu domes administrāciju:)
Tie augoņi ir jāsāk uzplēst un ne tikai vecākiem jāsāk cīnīties pret korumpētajām varas struktūrām uz vietām, un tā arī lēnām tā shēma tiks nojaukta arī augšās. Es nezinu, kā šitā var tālāk dzīvot. Visādas valdes un pārējie veidojumi darbojas savās interesēs, izmantojot tautu. Jāvelk visi šie grupējumu līderi gaismā! Beidzot jāapvienojas cilvēkiem, lai sāktu iznīcināt šo varas grupējumu tīklus.
Saldus dome vispār ir "interesants" veidojums.
kuldīdzniece 21.02.2014. 11:53:35
Kas līdzīgs šobrīd notiek Kuldīgā. Nākotne ir miglā tīta - nav skaidrības ne skolotājiem, ne vecākiem ne skolēniem, kas viņus sagaida. Šajā situācijā gan Saldū gan Kuldīgā būtu jābūt dialogam starp skolām un deputātiem, kas diemžēl Kuldīgā noteikti nav. Kuldīdznieki saprot Saldiniekus un atbalsta viņus, lai viss noritētu godīgi un ar konkrētiem pamatojumiem!
gan jau kāds kādam dikti draudzīgs ir, tāpēc jau tādi neloģiski lēmumi top :))

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.