Lietotājvārds
Parole
Murgiem nēee 10.08.2016. 08:11:42
kādas muļķības un murgus rakstā var izlasīt?! Reāli, šodienas Latvijā vecvecāki ir spiesti strādāt līdz brīdim, kad mazbērni jau ir izauguši. Protams, ja nav kāds no valdības večiem, kas pametis savu sievu un jaunai dūdai bērneļi uztaisījis, lai piesietu pats sev šo jauno sievieti.
viņi runā tā kā pagājušā gadsimtā dzīvotu! Es esmu omīte, es cenšos palīdzēt meitai pieskatīt mazbērnus, bet mums kopā jārēķina, kad ko var - jo man pensijas vecums vēl aiz neaizsniedzamiem kalniem, un arī pašai vēl jaunākie bērni nodrošināmi. Bet baidos, ka pensijas vecumā nebūs vairs spēka mazbērniem līdzi izskriet...
Ko darīt, ja Otrais Pasaules karš sačakarēja dzimtas koku? Par ko stāstīt? Par līķu kaudzi? Ko darīt vevecāki smēķē un dzer?Pec tam arī mantas ož pēc dūmiem un šmigas, to pat bērnudārzā pamanu. Un pensinētajiem dzērājiem pensija ir 150eur, kaut gan vidējā ir 274eur, būtu jālielās ar 300eur+ pensiju. Vai ar 19000eur pensiju!!! PaREx, òļē olē! Rebšē ar savu miljonu vperot!!! Paldies Godmani un Slakteri, es mīlu jūs ar savu ++++! Es šādiem pensionāriem neuzticos, apmaksāt nometni ir lietderīgāk...
Žēl, bet kopš pacelts pensionēšanās vecums, mazbērnus vairs nevar audzināt. Un briesmīgi, ka arī savus vecos vecākus vairs nav iespējams kopt, bet, ja nav kas palīdz, tad jāatdod viņi soc. aprūpes centrā. Un par to es jūtos ļoti, ļoti, ļoti slikti.
Mani bērni gan neraujas pie vecvecākiem. Un nereti ir tā, ka bērni vajadzīgi vecvecākiem, lai viņus izglītotu, lai palīdzētu tikt galā ar modernajām tehnoloģijām, kā arī lai palīdzētu izprast mūsdienu pasauli (tā tas vismaz notiek mūsmājās). Arī bērni un vecvecāki ir dažādi.
Viss atkarīgs no tā, kādi vecvecāki. Ja neciena vecāku viedokli, kā jāattiecas pret bērnu, tad beigu galā atpakaļ var dabūt to, ko ne cerēji, ne gribēji. Un ar paaudžu konfliktiem mūsu sabiedrībā ir smagi - daudzās ģimenēs ļoti atšķiras nostājas, kā jāaudzina bērni, bet lielā mērā cieņa pret personību un sajēga, ko nozīmē "audzināt" klibo.
Ja ir tāda iespēja atstāt bērnus pie vecvecākiem, tas ir neatsverami. Opīšiem prieks un vecākiem mierīgāk, tikai jāskatās, lai bērni pārāk nenomoka, jo vairsa nav tāda spēka, lai skraidītu pakaļ.
Mēs savējos arī vasaras sākumā nododam lauku nometnē

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.