Lietotājvārds
Parole
Jāstreiko- noteikti! Janvārī un beztermiņā! Kad streiko, uz skolu neiet! Kā jūs iedomājaties- sēdēt skolotāju istabā un 1. klasē notiek.... Mācību st. ir tas labākais- vissmagākais jau ir viss pārējais- par ko samaksā 5-7 st nedēļā (kā nu kurā nelielā skolā). Nu taču nemainīsies nekas! Šsoreiz noraus daļu no pasolītā mazumiņa, nākošreiz...- bet tā jau būs 5. algas paaugstināšana! Nebaidieties! To Dombrovskis mācēs saskaitīt!
LIZDA pārstāv tikai pensijas un pirmspensjas vecuma skolotāju intereses. Jaunie iestājas un izstājas - labuma nekāda. Tik vien ,kā apkārtraksts ar preses izdevumu atreferējumu , kur Latvijā rakstīts par skolu. Mūsu skolā arodbiedrības līdere ir direktores roklaiža. Trīc par savām stundām.
Skolotāji sadūšosies streiko? Šaubos..... Jau uz piketu knapi savācās....Sieviešu nozare tomēr.... Tāpēc arī vara var atļauties čakarēt. Šitā filozofija - labāk mazāk kā nemaz, ir visai populāra.
Nevajag nodarboties ar muļķībām,bet darboties - ir Latvijas pedagogiem vajadzīgs Vislatvijas pedagogu streiks ne uz ielām,bet skolās.Ierasties darbā,bet klasēs neiet.Un tā līdz ar skolotājiem sāks sarunās.Ļoti labi tas līdz.Ir jau pārbaudīts.Arodbiedrība ir "politiskā prostitūta"un tā neko nepalīdzēs.Tas ir jau redzams pēc viņu nespējas darboties.
Ja streiko, tad skolai ir jābūt ciet!
kādam var nepatikt 07.11.2013. 08:12:34
Viena no reālākajām iespējām - 1) izdienas pensijas pedagogiem; 2) aizliegums turpināt pedagoga darbu valsts/pašvaldības skolās, saniedzot pensijas vecumu (daudzu valstu pieredze) - var strādāt kā privātskolotāja; 3) optimizējot pedagogu skaitu (Mārupes piemērs - 1/2 šoruden skolotāju saņem vairāk kā 700 Ls/mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
Ir jāstreiko. Beztermiņa streiks, un tūlīt!
žēl gan, ka šogad iespēju dabūt ko vairāk ir ļoti maz...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.