Lietotājvārds
Parole
jaasaak ar beernudaarziem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mazāk vajag runāt, vairāk darīt. Kur ir valsts valoda, tikai stundās, tas arī netiek ņemts vērā. Latvijā labi apmaksātās darba vietās iztiek bez valsts valodas, jo kontroles par zināšanām nav. Kāpēc būtu jāmācās...
kuku ---> Jāsāk (kas?) mācīt (ko?) valodu. Pati mācu latviešu valodu mazākumtautību skolā, bet nosaukums neatbilst īstenībai. Proti, runa ir par Daugavpili. Mūsu skolēni dzird latviešu valodu tikai stundās un nevarēs mācīties latviski ne 2018., ne 2028. gadā.
..nupat laboju eksāmenus, jāsāk latviesiem mācīt valoda...tā, kas latviesu....
Krievi pārsvarā ļoti labi pārvalda latviešu valodu arī mazakumtautību skolās.
Tad , kad vajag novērst uzmanību no kautkā būtiska, ķeras kl;at nacionālajam jautājumam.
Ja nemaldos, Druviete bija tā, kura ierosināja pilnībā pāriet uz lv mācīšanu pilnībā (mazākumtaut. skolās). Sākās protesti un panākts nekas netika.
Divkopienu valsts iemītnieks 10.06.2015. 10:02:33
Spriedīs, spriedīs, tāpat neko neizspriedīs. Kļūda ir tajā, ka LV un krievu skolas ir tik nošķirtas. Tā krievi nekad neiemācīsies latviski runāt, un vēl vairāk kļūs par nošķirtu kopienu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.