Lietotājvārds
Parole
Ārzemniekiem konkurentus nevajag, tādēļ šādi arī novērtēja...
Diemžēl arī Latvijas Organiskās sintēzes institūts drausmīgi ekonomē uz savu darbinieku atalgojumu. Priekšplānā baltas mežģīnes, kamēr ķēķa puse vietumis ir ārkārtīgi neglīta.
visiem klapētājiem un ņaudētājiem 17.01.2014. 10:46:46
Maza valsts bez īpašām dabas bagātībām var, manuprāt, pelnīt divējādi - ar tūrismu (taču tam mūsu Baltijas nepastāvīgais klimats, drēgnie un garie rudeņi, nav īpaši piemērots) un ar "smadzenēm". Somija, šķiet, šo patiesību ir apzinājusies un iegulda ļoti lielus līdzekļus savu cilvēku izglītošanā un arī zinātnē. Tāpat Japāna. Latvju bāleliņiem viena gaudu dziesma - "priekš kam, mums nevajag, klapējam ciet..." Nu ko, tad arī būsim uz laiku laikiem grāvju racēju, grīdu mazgātāju un zupas vārītāju tautiņa. Lai man piedod šo profesiju pārstāvji, nevēlos nevienu godīga darba darītāju aizvainot, bet vai tiešām tie būtu mūsu "griesti"??? P. S. Institūti patiesi nav mācību iestādes, tie ir sava veida "ideju inkubatori", pētniecības iestādes
ja mēs rēķinam vidēji uz Eiropas iedzīvotājiem, tad Latvijā pietiek ar 6 labām augstskolām - LU, LLU, RTU, Liepāja, Daugavpils, RSU. Vairāk nav nekādas vajadzības ražot speciālistus, kuru nevienam nav vajadzīgi. Un arī šajās augstskolās pārveidot budžeta un maksas vietu attiecības. Labi, vēl varētu būt kāda starptautiska mācību iestāde, kur mācības notiek angļu valodā. Bet vairāk nudien nevajag. Viņiem vienkārši nav kur strādāt. Pieražo skolotājus par valsts līdzekļiem, bet darba nav - taisa kaut kādu Iespējamo misiju un papildus gatavo skolotājus, bet tie , kuri izlietojuši valsts līdzekļus mācoties- darbu nevar atrast, jo ir skolotāju pārbagātība. Ražojam daudz inženierus, bet izrādās, ka tie ir nespējīgi konkurēt ar citu Eiropas valstu inženieriem.
institūti nav mācību iestādes
mēs varētu vairāk budžeta naudas dot institūtiem, jo tagad zinātnei dodam vairākas reizes pa-maz; tātad nevis slēgt, bet celt uz labu līmeni un taisīt jaunus
taisnība jau ir.pārāk daudz to ir.
pareizrakstību māca pamatskolā, nevis zinātniskajā institūtā.
Sen jau vajadzēja 90% aizklapēt ciet.
kautkāds murgs.kur tad macīsies?
tie institūti tāpat kā augstskolas ir savairojušies daudz par daudz...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.