Lietotājvārds
Parole
Spriežot pēc vispārējās nostājas, tests visiem ieteiks apgūt profesijas arodskolās un tehnikumos 1-1,5 gadu laikā...
komentētājs 20.01.2014. 15:29:24
šie testi nekam neder jo katrs cilvēks pats sev izvēlas profesiju
Interese pēc vēlējos izpildīt testu, bet bez reģistrēšanās nevarēju. Vēlējos piereģistrēties, bet tur tika paskaidrots, ka e-pasts būs publiski redzams. Tad jautājums, vai šis tests nav privāta lieta, kādēļ jāpublisko e-pasts, ja nevēlos, lai visi to redz?
Ko dod šie testi cilvēkiem, kas līdz 18 gadu vecuma ir tikai cilājuši karoti?
Joka pēc jeb kuriozs iz dzīves 17.01.2014. 10:31:24
Negribu apšaubīt tādu pasākumu lietderību, bet ... Mana vecākā meita, kas nu jau beigusi Kultūras akadēmiju un pašlaik ar lielu interesi apgūst finanšu gudrības Banku augstskolas 3.kursā, vēl ģimnāzijas 10. klasē mācoties, izpildīja līdzīgu testu (ar daudziem jo daudziem jautājumiem). Toreiz īpaši esot ticis akcentēts, ka testu apstrādā un gala slēdzienu izdara "gudrais dators", tāpēc ieteikumi nākamās profesijas izvēlei esot vērā ņemami. Manai 16 gadīgajai meitai "gudrais dators" ieteica kļūt par - UGUNSDZĒSĒJU ! Vēl tagad laiku pa laikam ģimenē pajokojam - nu, tu jau mums ugunsdzēsēja ...
nedomāju, ka ir kāds, kam šie testi tiešām ir palīdzējuši izvēlēties profesiju...ar to vien nepietiek

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.