Lietotājvārds
Parole
bijušais skolotājs 19.05.2014. 23:50:57
Bija labs!
Skolotaja ar ierosonajumiem 21.04.2014. 09:39:57
Kaut kā nesanāca iespēja pirms ierosinājumiem pateikt, ka e-klase ir izcils rīks. Paldies cien. Kaģim, cien. Persijam un visiem E-klases darboņiem! Jūs esiet paveikuši Lielu darbu. Kā murgu atceros darbu skolā bez E-klases. Novēlu turpināt tikpat aizrautīgi, būt drosmīgiem un "trāpīt desmitniekā".
skolas virslietotājs 17.04.2014. 11:10:52
Viss bija normāli, patika stāsts par e-klases izmantošanas efektivitāti, būtu labi, ja šādas darbības būtu iespējams iestāstīt skolas vadībai, kā arī citiem darbiniekiem nevis viss jādara virslietotāja
Nevajag jau vispārināt. Ir gana skolu, kur viss normāli darbojas, un nav jau direktori un viņu vietnieki tik glupi, kā te zīmē. Par paroļu maiņu. No vienas puses - jā, vajag mainīt. No otras puses - tas beidzas ar to, ka liela daļa pieraksta tā paroles un tas kļūst vēl nedrošāk kā viena, ko iemācījies no galvas
gaidu elektrovilcienu 16.04.2014. 16:48:32
Vakar piedalījos konferencē, paldies! Šodien mēģināju dalīties dzirdētajā ar skolas direktori un mācību pārzinēm. Kad sāku stāstīt par nepieciešamību reizi mēnesī-divos mainīt lietotāju paroles, par plānoto iespēju piesaistīt IP adreses lietotāju kontiem, ieteikumu klašu audzinātājiem izmantot iespēju strādāt ar klases žurnālu u.c. iespējām, direktore .... izteica vēlēšanos iepazīties ar Mycoob piedāvājumu. SECINĀJUMS: jāmeklē iespēja e-klasei runāt tieši ar skolu direktoriem reģionālajās-lielpilsētu-novadu skolu direktoru konferencēs. Ja e-klasē būs konferences video, neviena Rīgas skolas direktore tos neskatīsies, lai skatās informātiķis. IETEIKUMS: vai nebija prātīgāk pasaukt kādu no CERT.LV, lai pastāsta par interneta apdraudējumiem? Arī par OpenX banneru apmaiņas programmas apdraudējumiem (izmanto arī e-klase). Konference laba un vajadzīga, tikai nevarēja sadzirdēt ierosinājumus un replikas no zāles. STULBUMS: pamēģiniet iestāstīt kādai skolas direktorei, mācību pārzinēm vai klašu audzinātājām par nepieciešamību kaut kādus datus eksportēt Excelī, lai pēc tam veidotu salīdzinošās tabulas! Persijs vakar to mēģināja ieteikt "Patnim". Pievienojos ierosinājumam par 3 MB palielināšanu, lai var normāli pievienot uzdevumus un prezentācijas.
lielpilsēta 16.04.2014. 15:07:47
Paldies, par konferences organizēšanu! Bija patīkami redzēt JŪS SEJĀ. Viena stunda ierosmēm un diskusijām bija par mazu , lai izvērstos plašākā apmērā. Paldies, par sagādātajām balvām! Bija jauki un humorīgi-omulīgi.
Lekcija par efektivitāti nebija diez ko efektīva, piekrītu konferences dalībniecei. Pamatoti vajadzīgas un steidzamas prasības tika ieliktas kaut kādos tālos plānos vai uzskatītas par maznozīmīgām. Ieteikumi: pusdienas pauzi menedžēt, efektīvāk plānojot cilvēku plūsmas un nodrošinot vairākus punktus kafijas "ieguvei", savlaicīgi nodrošināt jautātājus zālē ar mikrofoniem, citādi dialogs kļūst par citiem nesaprotamu monologu. Kopumā organizācija pieņemama. Citreiz, ja nu sapulcināt tik lielas masas, var piedāvāt arī vairāk info vai vairāk noderīgu darbnīcu. Kopumā- paldies.
konferences dalībniece 16.04.2014. 12:00:14
Paldies organizatoriem! Nenoliedzama veiksme bija aicinājums piedalīties skolu direktorēm un izglītības departamentu un nodaļu vadītājiem. Ja tajā pat zālē ir arī citu skolu direktores un rajona pārstāvji, dzirdētajam ir "cits svars". Daži vēlējumi organizatoriem - nevajadzētu būt tik neiecietīgiem (vai P.Ģedertam sipatizē Putina mačo tēls?), salīdzinājumi ar 2005.gadu un iPhone ne vienmēr ir tie korektākie. Par iespēju e-pastā pievienot dokumentus, kas lielāki par 3 MB, runājam un rakstām jau vairākus gadus. Nav iespēja saņemt skolēnu nosūtītos mājasdarbus, jāizmanto gmail alternatīva. Bet kopumā bija labi! Tiksimies nākamgad!
dalībniece 16.04.2014. 11:46:00
Veiksmīgs pasākums. Patīkami satikt tik daudzus kolēģus vienuviet. Nākošgad būs jābrauc atkal. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.