Lietotājvārds
Parole
Muļķības! Neko neplāno! Kaut kādas frāzītes šad tad izsviež, lai muļķīšiem būtu par ko pacepties! Tas tā, uzmanības novēršanai un gumijas pastiepšanai! Vai tāda arodbiedrība vispār sevi attaisno? Vajadzīga? Tāds ir jautājums!
PLĀNO, plāno, plāno un plāno! Kāpēc neplānot, neplānot un neplānot, ja par to plānošanu, plānošanu un plānošanu nopelna LABU naudiņu, Būtu mums tāda PLĀNOTĀJA alga, nemaz neplānotu streikot, mainīt darbu un pārdomāt, vai vispār vairs iet uz vēlēšanām- kāpēc gan, sakiet, "gudrie plānotāji"!?
aizvien plāno un , ticiet, arī plānos
Likumdošana ir sakārtota un skolotājs noteikts "atbildīgs par savu darbu (IL ir tāds skaidrs un stingrs pants). Svarīgākais - lai beidzot vadība ļauj Skolotājiem strādāt un neprasa visādus nevajadzīgus formālus dokumentus (piemēram - tematiskos plānus, kas ir SKOLOTĀJA personāigais dokuments, kā izpildīt valsts standarta prasības). Lizdai jāmāca nevis kā skolotājiem stresu pārvarēt, bet kā skolu vadībai stresu skolotājiem/skolēniem/vecākiem NERADĪT, tad arī būs kārtība. Būtiski, lai VISA nauda, kas skolotājiem pienākas viņiem arī tiktu izmaksāta (bet diemžēl notiek pārdale 2x - pašvaldībās un skolās uz vietas) - ir algai 2 lieki starpnieki!
Ar misijas apziņu... 25.05.2014. 23:58:33
Galvenais, lai nevienam netraucē. Varbūt tad kādā svētdienā kaut kur vientuļā vietā sapulcēties. Nu uz brītiņu, lai pēc tam pirmdienas stundām pagūtu sagatavoties.
Labi, ka organizācija LIZGDA vēl neko nav sākusi plānot, tad jau būtu bēdīgāk..
"{Man jau nu šķiet, ka būtu LIZDAi vairāk jāpievērš uzmanībā skolotāju tiesībām un noteikumie skolās, kurus nepārtaukti gan skolēni, gan arī skolotāji pārkāpj, jo neviens tāpat nevar sodīt. Jāsakārto ir likumi un to pārkāpšanas sekas. Jāievieš "4" nedāvināšana, administratīvie sodi par rupju izturēšanos sabiedriskā vidē, sodi ar darbu par mācību vides piesārņošanau, palikšanu pēc stundām un vērtējumiem "0", ja bērni stundās neklausās un traucē nodarbību. Palikšanu uz otru gadu, vai izlēgšanu no skolas, 2 līmeņu klases, kas gudrākiem bērniem neļauj ciest, darba stundu skaitu, papildus slodzes ( virsstundu atmaksu dubultā) uttt. Tad kad beidzot likumi tiks sakārtoti, tad skolotājs varēs kvalitatīvi strādāt, prestižs celsies un valsts kļūs vienotāka un atbalstīs algu palielināšanu skolotājiem" Līdz šim es arī pilnīgi piekrītu...
Man jau nu šķiet, ka būtu LIZDAi vairāk jāpievērš uzmanībā skolotāju tiesībām un noteikumie skolās, kurus nepārtaukti gan skolēni, gan arī skolotāji pārkāpj, jo neviens tāpat nevar sodīt. Jāsakārto ir likumi un to pārkāpšanas sekas. Jāievieš "4" nedāvināšana, administratīvie sodi par rupju izturēšanos sabiedriskā vidē, sodi ar darbu par mācību vides piesārņošanau, palikšanu pēc stundām un vērtējumiem "0", ja bērni stundās neklausās un traucē nodarbību. Palikšanu uz otru gadu, vai izlēgšanu no skolas, 2 līmeņu klases, kas gudrākiem bērniem neļauj ciest, darba stundu skaitu, papildus slodzes ( virsstundu atmaksu dubultā) uttt. Tad kad beidzot likumi tiks sakārtoti, tad skolotājs varēs kvalitatīvi strādāt, prestižs celsies un valsts kļūs vienotāka un atbalstīs algu palielināšanu skolotājiem. Tā vien šķiet, ka tie tūkstoši skolotāju, kas ir LIZDAs dalībnieki, tā vietā, lai mācītu, pavada savulaiku organizējot streikus. Pa streikiem algu nemaksā, skolotāja darbs ir mācīt. Ja streiko, tad uz 1 vai 2 dienām bet reizi gadā un visas skolas ciet. Nav ko te visu laiku runāt un draudēt ( izskatās no malas pēc mantkārības un alkatības, ja nauda vienmēr ir pirmajā vietā), tā jau cilvēku acīs skolotāji ir lupatas, gļēvuļi. Sāciet darit, beidziet runāt.
vai tiešām? 22.05.2014. 12:35:44
Vai tiešām kāds vēl nesaprot, ka ministre ar savu komandu "atsēž stundas beigas līdz zvanam", resp., skaita vēl atlikušās dienas līdz jaunajām vēlēšanām? Jā, un pa vidu tak vēl būs vasaras atvaļinājums ....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.