Lietotājvārds
Parole
a kurš teica ka mēs nevaram ar kautko labu izcelties?
A ko jūs par somiem? Igauņiem ir 13.vieta PISA novērtējumā, un mums 32. un viss tur tiek vertēts objektīvi OECD ietvaros (visi rezultāti salidzinājumā ir skatami OECD mājas lapā). Somi savu izglītības reformu iecerēja 70.gados, labi, bet igauņi? Ar pļapāšanu un ienaidnieka tēlu vien situāciju izglītībā nelabosi, vinīgo kurš varēja kaut ko izdarīt sabiedrības un izglītības labā izdzina arā (Robertu Ķili) un tagad stāsta nomierinošās pasakas.
Ideāla izglības sistēma neeksistē, jo tas ir lielā mērā gaumes jautājums. Izglītìbu ir grūti vai neiespējami vērtēt objektīvi.
Zinta! Vai Jūs esat skolotāja? Tik daudz kļūdu Jūsu tekstā! Nevar noticēt, ka Jūs esat erudīta skolotāja. Jūsu valoda ir ļoti nekopta - kļūdas gan stilā, gan pareizrakstībā.
...(turpinajums virsrakstam) un tapec var neko nedarit...
Piekrītu ministrei I.Druvietei!!! Pretenzijas, iebildumi vienmēr būs, sevišķi demokrātiskā sabiedrībā. Nav ko vainot izglītības sistēmu, ja izglītojamo ieguldītais darbs, dažkārt, nav ne graša vērts. Tāpēc arī nopietni jāpārdomā budžeta vietu skaits, sekmība u.t.t. Par izglītību valsts valodā,- arī tur, vienkārši, ir jāvēlas studēt valsts valodā. Kāpēc aizbraucot uz Zviedriju vai citām valstīm, krievvalodīgie pēkšņi spēj studēt gan zviedru vai angļu valodā? Normālu darbu arī nedabūs, ja nezinās attiecīgās valsts valodu! Man simpatizē I.Druvietes pārliecinošā darbības nostāja, kas veicina attīstību izglītības jomā, kā arī personības izaugsmi.
Visprastākā sevis attaisnošana, tā sakot, esmu dumja, bet neviens nav īsti gudrs...
Я могу представить, что родители в латышской школе недовольны, читая в учебнике, что Земля осенью удаляется от Солнца и поэтому на Земле становится всё темнее и холоднее. Но представьте как родители русских школ негодуют переводя эту ересь с латышского языка ребёнку. Хочется взять учебник и треснуть им по голове автору, чтобы думал сначала, что пишет для всех детей в Латвии! А министр как-будто и не замечает, что материал в учебниках невозможно воспринимать, как учебный, потому что темы там не раскрыты, а порой просто враньё. Поэтому латышскими учебниками в русских школах просто не пользуются. Учатся либо по конспектам, либо по старым советским учебникам. А вот что делать латышским детям - не знаю. Им больше негде взять информацию, кроме учебника. Хорошо, ещё есть учителя с советских времён, которые знают как надо учить детей и как подать материал. А как уйдут на пенсию, так и образование закончится.
krievu laikos vislabākā izglītība
ir, ir somi arī pamanījuši, ka ne viss ir lāgā.
Uz kādu pētījumu pamata tad tāds apgalvojums? Vai pareizāk nebūtu runāt pieņēmuma formā?
konferences dalībniece 16.04.2014. 12:10:43
... Nu kā var nesolīt?! ....
Nedomāju, ka somi īpaši bēdātos...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.