Lietotājvārds
Parole
Labs apmaksāts darbs, neviens jau neprasa valsts valodas prasmi, ko tad mēs te cilājam šo jautājumu. Visam jau bija jāpieliek punktu. Kurā darba vietā atlaists kaut viens darbinieks, sevišķi izglītības jomā , staigā un smīn...
Kā šie krievi saņēma valsts valodas prasmes apliecinājumu? Šeit darbs ir KNAB. Otrs jautājums, kāds ir šo "mazākumtautību skolotāju" IQ? Šeit ir piedzimušas un izaugušas un nav apguvušas valsts valodu (tās valsts valodu, kurā dzīvo)! Ir tikai divi secinājumi- 1. Nepietiekams intelekts (jautājums - vai var strādāt par skolotāju?); 2. Neciena valsti (jautājums - vai var strādāt par skolotāju?)
Ko jus te cepaties par to latvieshu valdou , nav vairs aiz kalniem anglju valoda ka valsts valoda, labak saciet maaciities latvieshu skolu skolotaji angljuv valodu, jo tas BUUS un nekur jus nespruksiet no shis valodas ievieshanas Latvijaa , tas bus taapat ka ar eiro, jus tachu nobalsojaat par iestashanos ES, tad ari sanjemsiest visas ekstras.
Nu taisnība - kursus vajag! Bet ne jau uz valsts (resp., nodokļu maksātāju rēķina). Lai paši maksā par kursiem, ja reiz nespēja (negribēja) visu šo gadu garumā iemācīties valsts valodu.
Man ir tiesības pieprasīt, lai manu bērnu māca pareizā, bagātā dzimtajā valodā- latviešu- valsts valodā. Pietiek man klausīties arī žurnālistos-" klausamies, lasam, skatamies..un pavēles formā- lasat,, skataties..un "kad'-nevietā. Šādus "specālistus", vismaz, ēterā nelaist..
Katrs speciālists nodrošina savu kompetenci vienalga kādā amatā un ja viņa CV neatbilst darba devēja prasībām, viņam pat bez paskaidrojuma tiek atteikts darbs. Un neviens tam nemāca ne angļu, ne vācu, ne krievu vai vēl kādu citu valodu. Kas par privilēģijām skoolotājiem, kuri nepārvalda valsts valodu?- jāmāca par valsts līdzekļiem? Un es nevēlos, lai manu bērnu māca kroplīgā valodā.
Piekrītu Skolotājai. Kā Šie paši kārtoja Valsts valodas eksāmenu? Vai tikai rakstiski, vai tomēr Korupcija - paviršība komisijās. Kolēģi jau arī bija komisijās.
Valstij vairs nevajag maksāt par latviešu valodas kursies, kad vajadzēs maksāt savu naudu rezultāts būs cits. Pa šiem gadiem zīloni varēja iemācīt runāt latviski.
Vajag pārbaudīt arī skolas vadību mazākumtautību skolā , rezultāts noteikti būs pārsteidzošs!
dodiet kursus bezmaksas!
Vai tad sen jau skolās u.c iestādēs strādājošiem nav jāprot valsts valoda pietiekošā līmenī? Vai Latvija ir izņēmums uz pārējo pasaules valstu fona? Es varbūt gribētu strādāt Igaunijas skolā- tur labāk maksā un valsts attieksme pret skolām pavisam cita! Vai mani tur pieņems, ja protu igauņu valodu tikai sarunvalodas līmenī? Vai mani tur apmācīs kursos, lai es varu strādāt? Ārprāts- varbūt liks man pašai apgūt valodu??
Vistrakāk, ka šādi sliktie piemēri diskreditē visus mazākumtautību skolu skolotājus.
skolotāja realiste 17.01.2014. 13:48:54
Tā ir tikai skolas direktores vaina, ka krievi nerunā ar skolēniem LATVIEŠU valodā. krieviem ir Valstij jāmaksā, jo viņi ir ārzemnieki.
nekompetentais 17.01.2014. 11:36:11
Skolas vadības kompetence un prioritātes visā krāšņumā bija baudāmas LatvijasTV "Aizliegtajā Paņēmienā" (raidījums par 9.maija biedrības ukazu novākt plakātu)
skolotājs no malas 17.01.2014. 11:28:19
Vispār jau atbilstoši likumiem šādas personas nemaz nevar vadīt stundas, vienkāršāk, strādāt par skolotājiem. Tā ir skolas vadības un skolu valdes kompetence.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.