Lietotājvārds
Parole
Vispirms samaksājiet par visu padarīto darbu, ne tikai par kontaktstundām un tad runājiet par algas paaugstinājum! Lauku skolās jau alga ir paaugstināta kurinātāja un apkopējas līmenī!
Uz Rīgu!!! Uz Mārupi! Rau, pat Liepāja ar'galīgi uz grunti! Provincē jau tāpat viss nolikvidēts! Nav cilvēku, nav problēmu!
to raganai! 17.11.2013. 22:14:27
Un tas arī nemaz nebūtu daudz, taču varbūt kāds gados jaunāks cilvēks arī paskatītos uz skolas pusi!
TIE skolotāju jau tikai māca un iespēju robežās audzina ( ģimene ir galvenā). Skolai nav PĀRAUDZINĀŠANAS statuss!
Kādas prasības? Un vēl 4? Kas jums nāk prātā! Paši esat izskolojuši Tos gudriniekus! Nu taču gudri! Eiropā paši gudrākie- ja ne vēl plašākā mērogā! Strādājiet!! Vai jums darba trūkst? Ja trūkst, sameklējiet citu- drīz, piemēra būs vakances vairākās ministrijās, knabos ... .
Jūs skolotāji, paši vairs nezināt ko gribat.
Nu jau gan biezi būsim- pat varbūt kādi 250 sanāks!!!! Neticu tiem solījumiem!
Vai tiešām sevi par pabirām uzskatām?
Laiks!! Laiks gan!!!! Pie joooda to dziesmoto revolīciju!!!!!!!!
Nu taču beigsim sūroties un gausties par savu likteni! Galvu augšā! Nekādus vairs stulbus solījumus par 15 vai 25 latiņiem! ADEKVĀTU SAMAKSU PAR PADARĪTO DARBU!!! STREIKU JANVĀRĪ- kamēr arī skolotāja darbs tiks novērtēts! Un atdot nolaupīto! Atņēma 100..., pielika... . Paši šo valdību esam vēlējuši- varbūt laiks vairs nevēlēt?? Ušakovi dala naudiņu pa labi un kreisi!
Streikosim!!! Beztermiņā!!! Tad jau varbūt kāds atcerēsies par visām glupībām - vismaz runāt sāks, ceru! Un nevajag bļaut par 10-15- 25 latiņiem (nu jā- tagad jau būs vairāk... EURO!) Jārunā par samaksu par padarītu darbu- un adekvātu!
atbilde-skolotājai-no true seeker 15.11.2013. 15:53:00
Padomājiet kāpēc jums tās algas ir tik sūdīgas. Mūsu Latviju labāku nepadarīs kaut kādi ņergas. Es jums saku sāciet kaut ko darīt un jūs redzēsiet, ka jums labāk sokas. Varu derēt, ka tev vien galvā nāk tādas domas, kā raust naudu, jūs sabiedrības pabiras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JŪS VISI SKOLOTĀJI ESAT ŅERGAS!!!!! TIKAI VISU LAIKU GRIB, LAI KĀDS VIŅU VIETĀ VISU IZDARA!!!!!!
Lai paceļ roku tas deputāts,ministrs vai vienkārši vecāks,kurš grib , lai viņa bērna priekšā stāv skolotājs , kurš ir knapi spējis apmierināt tikai pašas primārākās sadzīves vajadzības , kuram nav bijis iespēju paplašināt savu redzesloku , lai būtu vērtīgs un interesants bērniem , un kurš izskatās tā" pašvaki" ???
Ja streiks nenotiks janvāri - arodbiedrība mūs ir pievīlusi un kā tāda, ir atlaižama.
atbilde - jancis 14.11.2013. 19:56:02
jau esmu nokāpusi ... nekad neesmu tur bijusi ... esmu pieplakus jau pie zemes. drīzāk jums ieteiktu nokāpt no debesu valstības un atvērt acis un kaut dienu iejusties mūsdienu skolnieka lomā !
atbilde uh!!! 14.11.2013. 19:52:17
un tieši šo pašu varam teikt mēs - skolēni ! - Skolotāja!!! Nervi ! Saturieties, kad šitādas stāv priekšā! " Jūra līdz ceļiem!". bet arī ar tādiem pārmetumiem jātiek galā,,,,, un ne tikai!!!! :)
atbilde uh!!! 14.11.2013. 19:48:57
un jūs netiekat galā ? priekš jums tas ir grūti ? tiešām smiekli nāk, jo vienmēr kad kāds bērns kaut ko mazliet dzēlīgu pasaka tad jūs viņu noniecinat uz visu atlikušo dzīvi, viņš iekļūst jūsu melnajā sarakstā. jūs pat neuzklausat viņa domas, jūs domājat, ka esat paši gudrākie uz pasaules ! un tieši šis ir iemesls kāpēc es visu skolā paturu pie sevis kaut vai man jau līdz kaklam ir viss tas ! piedomājiet pie savas attieksmes un darbiem !
atbilde skolniecei no bij.skolnieces 14.11.2013. 19:34:25
nē man tik tiešām nepatīk norautas stundas un ne jau klase vienmēr ir vainīga, bet gan jūs paši ! tad vienam kaut kas nepatīk tad otram un mums ir jācieš ! mūsdienu bērni vienkārši ir atriebīgi un tāpēc uzvedas norauti, lai pasmietos par to kā jūs jūtaties kad jūs tiekat aizskarti !
Arodbiedrība? Arodbiedrība! tTā domā tikai par sevi!!!!!!
Pienācis laiks rīkotes ar to, kas mūsu rīcībā - streiks! Janvārī - un kamēr nebūs normāli rezultāti, nekādu atkāpju!!!
Paskaties, true seeker! 14.11.2013. 19:09:47
Latviešu valodā skolā tiek mācīts par vienkāršiem teikumiem, vienkārš- sakārtotiem un pakārtotiem teikumiem jau pamatskolā! Kaut ko rakstot, derētu atsvaidzināt zināšanas!
Atbildu -true seeker!!!! 14.11.2013. 18:53:13
Uz stulbām piezīmēm tā kā nenesas prāts atbildēt!! Cap lok ha- hā!
Skolniecīte!!! Nervi! Saturieties, kad šitādas stāv priekšā! " Jūra līdz ceļiem!". bet arī ar tādiem jātiek galā,,,,, un ne tikai!!!!
Atbildu true seker 14.11.2013. 18:43:55
Tas darbs ir, to arī daru. Samaksa....... to neregulēju es!!!!!!!!!!!! Augšiņas sataisa, kā grib!!!!!! Un tu esi viens no tiem!!!!!
Atdodiet gudri ieturēto un tad runājiet par algas paaugstinājumu!!!!!!!!!!!! Tikai beztermiņa streiks - janvārī- citādi viss jau būs saskaņots utt! Arodbiedrība!!! ?
atbilde atbildei 14.11.2013. 18:24:20
.... bet tā kā tev nav smadzeņu, tad tu nemāki izslēgt lielos burtus (vajag tikai vienu reizi nospiest taustiņu Caps Lock) un arī par pareizrakstības kļūdām nav ne mazākās sajēgas .....
atbilde-skolotājai-no true seeker 14.11.2013. 17:36:27
UN VĒL, KAS JA TEV BŪTU SMADZENES TAD TEV NEBŪTU PAREIZRAKSTĪBAS KĻŪDAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
atbilde-skolotājai-no true seeker 14.11.2013. 17:34:37
Redzi tu tiešām nesaproti to, ka tev tā alga nebūs lielāka par tiem 200 latiem ja tu to nenopelnīsi. Un ja tu būtu ar smadzenēm tu beigtu visu laiku žēloties un sāktu šo problēmu RISINĀT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
atbilde-true seeker no skolotājas 14.11.2013. 14:31:46
Kas uzpirkts, kas nē... Diez vai tev tāS SMADZENES DAUDZ VAIRĀK KĀ CITIEM! .... pašpziņa gan! Izkatās, ka tu no augšējiem plauktiem!!!!!
Skolniecei.Nokāp zemē no Debesu valstības untad sās savus pārmetumus pret skolotājiem.Šobrīd var skolā būt vislabākie skolotāji pasaule un arī tad "atsaldētajam"neko neieskaidrosi.Latvijas valsts savu izglītību ir tā sačakarējis,ka skolās vajag tikai" gaļas gabali"" un gatavot "sabiedrības pelnus ".
Beidziet lamāties un kaut ko skaidrot - viss jau sen ir skaidrs.Tikai streiks - tagad un beztermiņa.
metas baisi 13.11.2013. 22:05:36
Mjāā ... ir nu gan līmenis. Tā vien šķiet, ka vācu baroniem savulaik bijusi taisnība - tas latviet's ir un paliek viens prasts bauris. Rupji lamāties, gānīties, apsaukāties, draudēt, skaust, čīkstēt, vienmēr vainu atrast kaut kur ārpus sevis - to protam! Pareizi, bez kļūdām uzrakstīt kaut trīs teikumus savā komentārā - ooo! -tā jau ir problēma. Nu, ja jau naids citam pret citu (skolēniem pret skolotājiem, vecākiem pret skolotājiem, jaunajiem pedagogiem pret vecajiem, lauciniekiem pret pilsētniekiem), varbūt jāpaņem mieti un jāiet mežmalītē sisties??? Tālu jau laikam vairs no tā neesam ...
skolniecei no bij.skolnieces 13.11.2013. 21:55:23
JA KLASES PRIEKŠĀ JĀSTĀV KĀ PŪĶIM, tad rodas secinājums, ka klasē nesēž vis paibērniņi, vienai daļai ir pat ļoti INTERESANTI,kad skolotājs ir novests līdz šai stadijai.Manā klasē tādi speci bija, gan jau pati priecājies par norautu stundu, vai ne?
nu ko jūs čīkstat, ka jums baigā slodze vai kas cits ?! nu kaut kas nepatīk nu tad lasaties prom vispār, nervi vienkārši vairs netur skatoties uz to cik ļoti labiņas jūs sevi taisat, klases priekšā gan tā kā kaut kādi pūķi stāvat !
atbilde-skolotājai-no true seeker 13.11.2013. 14:57:48
KLAUSIETIES JŪS KRIEVIJAS UZPIRKTIE PROVUKATORI JŪSU PAUROS SMADZEŅU NAV VAIRĀK KĀ, VĀVERĒM JŪS TIEŠĀM NEJĒDZAT TO, KA JUMS KAD BIJĀT BĒRNI VAJADZĒJA LABĀK MĀCĪTIES UN JŪS PELNĪTU KAUT DRUSCIŅ VAIRĀK!!!!!!!!! Nē to vien dara kā ārdās pacenties vairāk kundzīt tad tu varbūt sapratīsi par ko tev alga trīs ciparu skaitlis!!!!!!! Zini un šis man patīk vislabāk jūs komunistu apsēstie pedagogi prasiet sev lielas algas., NU TAD JE DRITVAI KOCIŅ izdarat kaut ko tādu ka jums alga ir lielāka. Jūs gribat, lai kāds jūsu vietā visu izdara un par lauku skolām vispār nerunāsim!!! Tu skandētāja labāk paturi savas domas savā galvā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
atbilde -true seker- no skolotājas 13.11.2013. 13:41:14
Bet kur strādā tu? Vai tev kāds sakars ar skolu ir? Un kā ar lauku skolu? Ķīlis jau atzinās, ka 1 NO lauku skolu iznīcināšanas līdzekļiem bija "nauda s sk". Tu zini, ka mazās skolās skolotājiem uz rokas ir 210-230 uz rokas 9arī mazāk, jo par burtnīcām, gatavošanos, ind.d.,klases audz... sanāk 5 stundas??? Ja luikme zema, arī par šīm st ir dauz mazāka samaksa!!!Ja kādam salasās uz rokas 270,- tas ir baigi daudz!!! Valdība ĻOTI LABI ZIN, ka mums jau pieliks 3. reizi! To CIPARU GAN NEZIN! Ir jāsāk "cepties!!! Arī sociālos tīklos!!! ... Un ... Uz visu vasaru 220!!! Pieliks 15!!! Minimālai pieliks 25!!! Jāsasaista minimālā ar skolotāja likmi!!! Jāņem vērā iztikas minimums!!! iztikas minimums ir tas, kas ir uz rokas!!! Un tas PĀRTIKAS GROZS!!! Protams mainit var augšas!! Un maina ar!!! Sev par 100 mazāk nepieliek, katrai sēdei nāk kaut kas klāt, kaut dara savu darbu, bet .... pilnīgi nevis "sviests", bet " cinisms". Jāstreiko!!! Ar janvāri! Nu jau pietiek gan!
izdienas pensijas - pilnīgi visie skolotājiem! Algu - vismaz 500Ls uz rokas! Streiku - nekavējoties!
Izejiet ielās un skaisti padziediet. Būs jau labi. Labs nāk ar gaidīšanu.
arī skolotāja 13.11.2013. 11:24:21
Manuprāt skolā ilgāk par 30 gadiem vispār NEDRĪKSTĒTU strādāt - nav jau tikai stundas, ir klases audzināšana, visādi pasākumi, kas seko viens otram.. Eksistē tāds izdegšanas sindroms. Nu cik tad var.. Kas attiecas uz tiem, kas brēc par kvalitāti- Maksājiet normālu algu, lai nav jāskrien pa 3-4 darbavietām, arī kvalitāte celsies!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.