Lietotājvārds
Parole
skolotājs2 16.06.2015. 20:35:10
Čeksi, un cik skolēniem tu sabojāji nākotni? Tagad viņi LV drošības sistēmā un NATO sistēmā tiks uzņemti uzskaitē. Atvainojies caur ,,Vaduguni" par savu nodevību.
skolotājs2 16.06.2015. 20:27:02
Straujuma labu vizīti atrada pie stukača Čekša V.. Arī to ,,Vaduguns" fiksēja. Viņai dzimtā skola, bet tu esi stukačs. Kas viņa ir? Lika saprast, ka jāaiziet no amata tev. Ko tu arī dari, bet vispirms atvainojies saviem kolēģiem, ,,draugiem", kuratoram, kurš tev moskviču dabūja, dzīvokli, zemes gabalu. Kā jūtas tavi bērni par tēvu nodevēju?
skolotājs2 16.06.2015. 18:54:33
Voldemārs Čeksis. Atbrīvo direktoru no amata. ,,Vaduguns" . Ziemeļlatgales laikraksts. 16.06. 2015.g.. Tev 25 gadus par direktoru nevajadzēja būt. Pats Tilžas tautas namā atzinies, ka biji ČK-as stukačs jau tad kad mācijies Daugavpils PI fizmatos. Nodevi savus kursa biedrus. Tad tu nodevi tautfrontieti Juri Cibuli, kuram par sekretāri iekārtoji savu sievu, jo jūs taču bijāt visi kolēģi Tilžas vidusskolā. J. Cibulis tika ievēlēts AP un tu caur savu sievu zināji, kas un kā Latvijā. Sekretāre ta sieva. To arī vajaga pārbaudīt. Atvainojies saviem kursa biedriem moskviča īpašniek. īpaši tiem, kuri tavas vainas dēļ tika atskaitīti no DPI.
skolotājs2 11.06.2015. 21:03:34
Pirms ver muti, tad paskaties-kādus direktorus Latvijas skolās tu esi apstiprinājusi? Kas tev viņus ieteica? Pašvaldība. Tavā IZM viena Apes radiniece strādā. Sakot, ka tā sistēma ir sapuvusi. Ko labu jums izdarīja Dina Meistere???
Skatieties pa LTV1 manu parašu.
Vislabākā skolniece esi tu. Bidē kungam patīk tavs domāšanas stils, vēl piezīmju bloknots. Es kā Krivāns. Laikam kameru mums uzstādījuši. Bet to lietu tikai es redzu.
aizmālē acis 10.06.2015. 19:14:09
Ha, ha ha! Tikko IZM pamodās un tēlo, ka neko nezināja. Muļķības, arī pirms 3 gadiem, kad mans dēls brauca uz pasaules olimlpiādi, gandrīz vai paši kredītu dabūjām ņemt.
Tu tur vari putroties cik gribi. Pati savārīji, pati streb. Streb līdz galam. Kāpēc Apes vidusskola nav publicējusi vēstures eksāmena vērtējumu?!
Cienītā! Centīgie mācās skolā, bet talantīgie brauc uz olimpiādēm, jo tikai talantīgs bērns, centīgi strādājot var sasniegt panākumus valsts un pasaules olimpiādēs, bet ar centību var iegūt labas zināšanas, ko veidot karjeru un nodrošinātu dzīvi.
VISC šajā mācību gadā organizēja latviešu valodas un literatūras (arī mazākumtautību skolām), svešvalodu (vācu, franču), matemātikas, informātikas, fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ekonomikas, ģeogrāfijas, vēstures un vides projektu valsts olimpiādes. manuprāt, būtu godīgi, ja arī skolēnu dziesmu svētku laureātu konkursi un finālskates tiktu pielīdzināti valsts olimpiādēm. Skolēni un viņu skolotāji - svētku laureāti - ir mūsu tautas lepnums, tāpat kā talantīgie informātiķi vai vides pētnieki.
Jauki, ka kāds sarosījies, citādi tas ir kauna traips - starptautiskās olimpiādes dalībnieks maksā pats par nokļūšanu un dzīvošanu, un tie ir tūkstoši eiro, kas viņam jādabū, lūdzot atbalstu pašvaldībā, pie uzņēmējiem, ziedojot utt. Galu galā - viņš aizstāv valsts godu, spalvas spodrina pēc tam valsts, bet dalība ir atkarīga no katra dalībnieka paša apņēmības un entuziasma, mangojot līdzekļus, apkaunojoši...
Piekrītu iepriekšējam komentāram. Neder tikai finansiāls atbalsts. Talantīgajiem vajadzīga arī papildu uzmanība no skoltoāju puses.
cien.Seiles kundze! 10.06.2015. 10:33:16
Ceru, ka Jūs kādreiz ielūkojaties šajā portālā, lai iepazītos ar cilvēku viedokli. Gribu teikt, ka talantīgie skolēni tiešām jāatbalsta. Bet ne jau tikai tie, kas piedalās starptautiskās olimpiādēs. Katrā skolā ir savi talantīgie skolēni- katrs skolotājs bez pūlēm tādus nosauks. Bet viņi, diemžēl, iesprostoti skolas programmā, ka paredzēta vidējam aritmētiskam skolēnam, pamazām zaudē interesi un degsmi.Es domāju, šādus skolēnus visās Latvijas skolās varētu apzināt un atbalstīt viņu papildus izglītošanu, piemēram nodrošinot transporta un dzīvošanas izdevumus Rīgā, lai nedēļas nogalēs dažādās "mazajās universitātēs" pie izciliem pasniedzējiem padziļināti izkoptu savu talantu!
Kāds sakars bagātībai?
Kā var nomērīt talantu, IZM? :/ Vai tiešām talants ir tas pats, kas centīgums? Daudzi talantīgākie bērni vienkārši netiek līdz tam olimpiādēm dažādu iemeslu dēļ. Tad tā aŗi vajag teikt - čaklākajiem, centīgākajiem, bagātākajiem skolēniem. Talantam tur mazs sakars.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.