Lietotājvārds
Parole
Padomājiet paši, kur vietējais uzņēmējs var dabūt 5 miljonus, lai uzceltu bērnu dārzu. Pie tam nav garantijas, ka pēc tam tiks nodrošināts ar pietiekamiu skaitu bērnu, lai investīcijas atpelnītu. Tāpēc jau šāda funkcija ir jānodrošina IZM kopā ar pašvaldībām un neviens neaizliedz piesaistīt arī privātos uzņēmējus. PII tarifs 245+2.85 dienā par ēšanu projekts atpelnītos ātrākais 10 gados.
arī māmiņa 19.05.2014. 22:05:50
Un kāpēc valstī nepieciešama IZM? Vai tas nav tiešais IZM pienākums parūpēties, lai visiem pirmsskolas vecuma bērniem tiktu nodrošināta visām prasībām atbilstoša pirmsskolas izglītība un bērnu aprūpe valsts vai pašvaldības PII ne tikai no piecu gadu vecuma, bet jau tad, kad vecākiem nākas atgriezties darbā pēc bērna kopšanas atvaļinājuma?! Privātie bērnudārzi ir tikai tāda caurumu lāpīšana, un ja šis bērnudārzs atrodas nepiemērotās telpās, to nemaz nedrīkst nosaukt par bērnudārzu vai PII, jo tas pilda tikai bērnu pieskatīšanas funkcijas. Piemēram, kādas pašapkalpošanās iemaņas bērni var gūt privātā bērnudārzā, kurā uz 20 bērniem ir tikai viena izlietne, un tā pati bērnam neaizsniedzamā augstumā.
Bērnu dārzā "Lacēns" kurš atrodas Araišu ielā37 pastaigu laukums mazājiem nav piemērots tādam nolukām vispār.
Bērnu darzā"Lācēns´" Pastaigu laukums atrodas tieši pie ceļam. Bērni pastaigās laikā ieelpo tikai putekļus nevis svaigo gaisi.
zinu, biju un redzēju 19.05.2014. 19:20:18
Un tad...Vācijā privātie "bērnudārzi" jeb mēs teiktu pieskatīšanas centri, arī ir dzīvokļos. Par vienu bērnu summa ir 800 euro, kad valsts iestādē ir 400! Plus vēl jādod bērnam līdzi ēst....
un tādiem vēl tiek sniegts pašvaldības finansējums...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.