Lietotājvārds
Parole
Ievai-30.08. 01.09.2014. 21:51:19
Laba doma. Tu , šķiet, strādā skolā! Ieteikums- mēģini kāpt pa karjeras kāpnēm. Varbūt tad kaut kas mainītos!
Izraēlā, Ķīnā ir disciplīna skolās. Bet mūsu morāle ...(visi vaino viens otru).
noveeroshana 01.09.2014. 09:23:07
Sveicu visus skolotājus, resgaļus un teicamniekus Zinību dienā! Piekrītu, ka novērošanas kameras ir risinājums.
Ir nepieciešams aizliegt brīvdienas
TIKAI UZ POLICIJU !!! 31.08.2014. 14:39:39
Skolas administrācijai nev jēgas sudzēties, jo viņiem rokas saistītas. Tikai un vienīgi uz Policiju, Soc.dienestu un Bāriņtiesu ar iesniegumiem no malas. Apejot Bērnu tiesību inspekciju, jo tie nav ne graša vērti! Un tad lai vardarbīgie kopā ar vecākiem izstrebj savus "mēslus".
Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija! Kur bērnu pienākumu inspekcija?
Pats briesmīgākais, ka tie bērni, kas uz skolu nāk patiešām mācīties, nevis izklaidēties, tiek pakļauti vardarbībai no klasesbiedru puses. Un skolotājs neiejaucas... Nav pat svarīgi, kādi motīvi skolotājam liek "neredzēt" izrēķināšanos. Baidos, ka šādā veidā skola audzē cilvēknīdējus. Kas cits var veidoties, ja cilvēkbērnu vajā par vēlmi mācīties?
Ja mazajās klasēs vai dārziņā bērns cieš mo skolotājas ,kura bļauj , plēš aiz ausīm līdz asinīm,. sit pa pirkstiem ar lineālu, tad kļuvis lielāks atdod to cietiem skolotājiem ar uzviju! Vardari un huligāni nerodas ne no kā? Bļaustīgiem un iedomīgiem ruojiem bērniem ir tādi paši vecāki! Laiks ieviest vecākiem naudas sodu par atvašu visatļautību! Lai sēž stundās klasē un uzmanu savu izlaisto teļu!
Ja vecāki uzskata skolotāju par neveiksminieku, tad arī bērni neciena, jo kurš gan ies strādāt par tik zemu algu?
Paralēli klasiskām skolām ir jāatver skolas ar disciplīnas novirzienu,kur valda stingri reglamentētas attiecības.Nonākšana vienkārša ar pedagoģiskās sēdes balsojumu.Ja visatļautības sindromi mazinās jaunietis pēc sekmīgi pabeigta mācību gada atgriežas dzimtajā skolā.
katrā klasē un skolas gaiteņos kameras,lai precīzi fiksētu notiekošo ar visu tekstu ierakstiem.Tas ir vienīgais reālais risinajums.
Izlasot visus komentārus- skumji...:(.......Nav mūsu valstī likumdošana kārtībā,nav.......visi vaino viens otru.....bet sāksim ar pašu pamatu- no kādas vides bērns nāk,ko bērnam māca ģimenē,kāda ir vecāku attieksme pret skolu...kāda ir skolas direktore?!!............lūk arī rezultāts. Visiem veiksmi jaunajā mācību gadā! UN BEIDZOT IEMĀCĪSIMIES CIENĪT VIENS OTRU,NOVĒRTĒT VIENS OTRA DARBA SPECIFIKU!LAI MUMS VISIEM IZDODAS!
Tie iedzīvotāji, kas satraucas par disciplīnas trūkumu acīmredzot nav vecāki. Vecāki mūsdienās ir tik ļoti pārņemti ar pašlaik ļoti kultivēto "bērna kultu", ka ir pilnīgi pārliecināti par savu bērnu bezvainīgumu. Bet realitātē skolotāji gan pieredz, kā enģeliski skaistas actiņas un rožu mutīte var pēkšņi pārvērsties neglītā grimasē un izteikt skolotājam (protams, arī klases biedriem) rupju vārdu virkni. Viss ir iespējams, dārgie vecāki, viss.
Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija ir visvarens atbalsts visatļautībai skolās. Var safabricēt jebkuru sūdzību un tur jebkurš saņems atbalstu, izņemot skolotāju, kurš ir jāiznīcina.
Miniet kaut dažus līdzekļus, ko skolotājs varētu likt lietā, lai "noliktu pie vietas" dauzoņas, stundu kavētājus un mutes palaidējus! Piezīme dienasgrāmatā vai e-klasē? Nesmīdiniet pasauli! Vecāku izsaukšana uz pārrunām? Viņi taču aizbildinās ar lielo aizņemtību un vienkārši nenāk! Likt mazgāt gaiteņos grīdas pēc stundām? Tas tiek traktēts kā rupjš bērnu tiesību pārkāpums! Nolikt kaktā pie skolotāju istabas durvīm? Ak dievs - pazemošana! Ziņot sociālajiem dienestiem, pašvaldības policijai? Pilnīgas muļķības - kamēr neviens nav nosists vai vismaz ar smagām traumām slimnīcā nokļuvis, šīs instances "pasūta vienu māju tālāk" ... Skolotājs nedrīkst pat balsi pacelt, kur nu vēl raut aiz rokas, kad jāizšķir piektklasnieku kautiņš. Vai varbūt skolotājs var samzināt nākamās nedēļas kabatas naudu skolēnam, kurš nav ievērojis skolas noteikumus? Vai skolotājs var neatļaut kādu dienu mājās pie datorspēlēm pasēdēt? Mēs varam vienīgi runāt, runāt, runāt ... Un ja vēl mājās bērns dzird vecākus izteicamies par skolu tikai sliktu ..
Ko nu Jūs te runājat par disciplīnu!!!! Tai ir noteikti jābūt! Ir disciplīna - ir kārtība un ZINĀŠANAS,kas ir skolas pamatuzdevums.Zinu no prakses,ka ja prasi klasē kārtību un zināšanas,tad administrācija sāk veidot BOSINGU un meklēt tevī "utis",tarifikācijas sadalē saņem mazāk un alga arī ir mazāka. Skolēns uzraksta sūdzību par seksuālo uzmākšanos,skolēns uzsūc zilumu uz rokas,ko ir" izdarījis skolotājs",skolēns nekaunīgi pieprasa labāku vērtējumu-ja nav,tad sūdzība.Administrācija,nevēloties strīdēties ar vecākiem,lai tie nerakstītu uz IZM,konfliktus lemj par labu bērnam.Skolēns parasti saka,ka nav galvenais sūdzība,bet gan,ka "izdrāž" skolotāju. Skolotāji labāk nekonfliktē ar skolēnu,jo pamatā ir jābūt darbs un alga,kas šajās situācijās ir galvenais.
Nu nav atņemti disciplīnas nodrošināšanas līdzekļi. Tikai skolotāji grib saņemt algu par to vien, ka viņi kaut kā nebūt atsēž savas stundas. Bērni starpbrīžos ( arī dažās stundās var nosist cits citu un neviens skolotājs to neredzēs). Briesmīgi, bet palaižot uz skolu nekad nezini, vai bērns dzīvs atnāks mājās. Ir arī izņēmumi gan skolotāju vidū, gan skolās. Es tikai par pieredzi savā skolā.
no reālās skolas dzīves 29.08.2014. 16:12:56
Ja reiz "iedzīvotāji bažījas par disciplīnas trūkumu skolās", tad varbūt šiem iedzīvotājiem vajadzētu atļaut skolotājiem un skolas vadībai kaut ko arī lietas labā darīt, nevis akli ticēt visiem savu mīluļu izdomājumiem par "briesmoņiem" skolotājiem un nemitīgi rakstīt sūdzības visdažādākajām instancēm. Tur jau tas cipars, ka skolotāji ar šīm sūdzību lavīnām ir iebiedēti, jo pēc katras tādas sūdzības bars pārbaudītāju ir skolā, un tad nu "pierādi , ka neesi kamielis"!
Traka, traka, traka ir pasaule :)
Ir jau taisnība, ka disciplīna ir vājinājusies, un ko gan var gaidīt, ja skolēns ir nobruņojies ar visiem iespējamajiem telefona numuriem, kur tiks uzklausīts par pāridarītājiem- ļaunajiem skolotāiem,kuri uzbāžas ar mācīšanu.Skolotāju rīcībā,diemžēl, nav līdzekļu,lai nekauņu noliktu pie vietas. To spilgti pierāda gadījums, kad skolēns skolotāju nosauca par kuci, un direktors skolotāju aizstāvēja. Sekoja tiesas darbi un bērniņš tika atzīts par nevainīgu. Tā,lūk!
Es, piemēram, nejūtos visvarena. Absolūti nejūtos skolā kā karaliene, kura var atļauties visu. Drīzāk otrādi. Skolotāji uzskata, ka viņi ir baigās autoritātes un visu zina labāk. Arī uzbļaut domā, ka nenāk par ļaunu. Tā ka neredzu visatļautību. Cits jautājums ir kādi huligāni, problēmbērni, kas ir bijuši vienmēr.
Bērns ir visvarens skolās. Tas arī viss. Kāda vairs disciplīna.
Problēma ir tā, ka vecāki no skolām un skolotājiem gaida arī audzināšanas funkciju, ne tikai mācīšanas. Tomēr mūsdienās ir atņemti visi iespējamie "ieroči", lai jelkāda audzināšana būtu iespējama. Tādā situācijā skolās bērnus audzināt nav iespējams, tas ir jādara vecākiem, ģimenei.
Ir pieļauta pilnīga nvisatļautības, pārspīlētas tiesības ,totāla bezatbildība skolēnu vidū. Pamazām sāksim izjust sekas.
Pilnīgi noteikti trūkst disciplīnas.Skolotājiem, macībspēkiem vienkārši ir atņemti pilnīgi visi līdzekļi!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.