Lietotājvārds
Parole
A mņe ņe boļno, a mņe - prikoļno: a ja - prikoļnaja!
Paskataties interviju ar begliem viens arabs prot 4 valodas tai skaita krievu... ne katrs lv prot krievu valodu ... seit nabaga arabus apcelj... tfu na vas
Pasi sakuma iemacities arabu ieroglifus tad kaut ko runajat!!!
Vai šie bērni savā zemē ir skolu apmeklējuši? ... uzreiz ieliksim 4.,6.,vai 10. klasē!
Un arī NAV jābūt gataviem...jo bēgļiem pēc kara jābrauc mājās punkts
Bēgļiem pēc kara jādodas atpakaļ. Vai tā būs?
Skolām pēdējais laiks gatavoties un integrēties. Visiem pedagogiem steidzami jāuzsāk arābu, persiešu un citu nepieciešamo valodu kursi. Daiļā dzimuma skolotājas pamazām jāsāk radināt pie atbilstoša apģērba (nikābiem, burkām, čadrām...) lai neradītu bēgļu bērniem kompleksus un psihotraumas.
Bēdīga Latvija 28.09.2015. 21:43:36
Pasaule visi zin kur ir Afganistāns, bet cik cilvēki zin kur ir Latvija? Viņi mācās latviski, visiem jābūt priecīgi par to.
kā bērnam bez valodas zināšanām 6.klasē izskaidrot un izlasīt A.Upīša Sūnu ciema zēnus.Jau savējiem nākas skaidrot latviešu vārdus-klēts un rija.
Vajadzētu veidot attīstības programmu Avotiņa Attīstības centrā, kur jau dažādas programmas dažādiem līmeņiem.
TĀ ir valstiska Bezatbildība! 28.09.2015. 19:43:46
IELIKT PARASTAJĀS SKOLĀS absolūti NESPĒJĪGUS MĀCĪTIES KOPĀ AR PĀRĒJIEM BĒGĻUN BĒRNUS!!!!!
bēgļu aizstāvis 28.09.2015. 18:20:10
tas nav godīgi pret viņie ma ko viņiem darīt ka viņi ir atskirīgi vini negrib strādāt par sētniekiem viņi grib izglītību. viņi grib tiekties pēc zināšanām. tādad valsts negrib palīdzēt jo vini neprot mūsu valodu. nevajadzēja celt gaismas pili varbut butu nauda tulkam. kapēc latviesi ir tik nelabvēlīgi vai nepietiek ar to pasu kas ir un tad brīnās ka cilvēku daudzums krītas uz leju kurš grib te palikt .valsts skopa ,cilvēki neviesmīlīgi
Veiksmi puisim un visiem bēgļu bērniem, diemžēl, ieradušies valstī kura jau pati ar saviem bērniem īsti galā netiek, kur nu vēl svešiem.
Nu, nav un nevar būt gatavi, jo nav tādas pieredzes, bet jārunā par vēlmi un gribēšanu kaut ko darīt. Kāpēc tas tonis atkal ir pārmetošs. Varētu jau drusciņ no pozitīvās motivācijas viedokļa nevis no "brīnums, rodies" viedokļa.
Nesaprotu, kāpēc puisis bez zināšanām ir jāliek ģimnāzijā? Vai tiešām nepietiktu ar mājmācību sākumā, tad vidusskolu utt. varbūt uzreiz universitātē?! (sarkasms) Vai tiešām lēmumi tiek pieņemti vienkārši tāpat joka pēc?!
N.Draudziņas vidusskola nav gatava vai visas pārējās skolas !!!!!!!!! Visticamāk - N.Draudziņas vsk.
"Kamrans skolas solā pavada vienu mācību stundu dienā." - ko pilnīgs nezinātājs var iemācīties 40 minūtēs dienā?!
Kāds ir jautājis, vai bēgļu bērni ir gatavi Latvijas skolām? Jūs pēkšņi nošķir no vecākiem, draugiem, ierastās vides, tradīcījām. Un iemet vienu pilnīgi nezināmā, svešā, aizdomīgā un mēreni naidīgā vidē. Vai iedomājieties, kā jūtas paši bērni?
Nu, nav,nav gatavas, bet galvenais, ka ir gatavas STRĀDĀT. Vēl nesen bija raidījums par to LTV aizliegtajā paņēmienā - pilnīgi visi skolu direktori bija atvērti uzņemt bēgļu bērnus skolā. Nebūtu jābūt problēmām tādā ziņā, ka citi skolēni nepieņemtu. Vienīgā problēma- zināšanu robi. Tas arī viss.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.