Lietotājvārds
Parole
Un kā būtu ar sūdzēšanos tiesībsargam/? Kāds jauns modelis? Kuram ir tiesības atcelt piešķirtās kategorijas, piemēram? Vai veco prasību algas uzlabošanai , par ko te jau rakstīja - visus maģistra grādus, profesionālo izglītīnu un ko tik vēl ne, kas ar negulētām naktīm ir iegūts? Pie reizes varētu pasūdzēties par standartiem - vispirms bija normāli standarti, tad tos saīsināja, lai varētu apgūt Eiropas naudu standartu skaidrojumam, bet nauda beidzās, bet visus standartus nepaspēja izskaidrot. STREIKS ir mazākais, ko IZM ir pelnījusi.
Skolās ir praktiķi,kas mīl visus bērnus,ari tos stulbos,kā jūs sakāt, bet ir Zelta TEORĒTIĶI, KURI,kuri izsitās skolu valdēs un IZM, pēc tam TĀDAS teorijas un materiālus saveido, ka ne kolēģi ne bērni nevar saprast, ko tie tur grib!!!Tā vien liekas, ka gribētos dažam labam GUGRAJAM skolotājam atgādināt , ka bērni dzimst un attīstās secīgi,bez iespējas apiet vienu vai otru vecumposmu,zināšanas gūst secīgi, diemžēl daži'skolotāji kļūst stulbi no augstprātības, piedodiet, bet grib algu par savu ZELTA DIPLOMU,nevis par to, cik mīlestības atdots.....taču savai tautai un tās nākotnei.....
Igaunijā skolotājiem par likmi 800 eiro 16.02.2014. 11:52:37
Druviete atzīst, ka pedagogu atalgojums Latvijā ir viens no zemākajiem Eiropas Savienībā. "Mums vēl ir krietni jāaug, lai sasniegtu kaut vai Igaunijas līmeni, kur par likmi tiek maksāti 800 eiro".
ES nedomāju, ka visa sabiedrība ir tik ļauna... 16.02.2014. 10:37:05
viena no sabiedrības 13.02.2014. 13:35 Sabiedrībai patiktu,lai pedagogi strādātu bez algas,misija taču... lai gan tāpat jau skolotāji strādā vairumā gadījumu tik pat kā bez algas (izņemot vadības radiniekus un pielīdējus, kuriem maksā uz citu rēķina). Skolā jau tagad vadībai ir pilnīga patvaļa - dara ko un kā tik grib, apzinoties, ka cietīs tikai strādīgi skolotāji, kuriem nav laika pa instancēm staigāt un tad nu tiem šo "misiju" arī uzgrūž un par darbu nemaksā cik pienākas (vadībai tak teikšana....)
ES 13.02.2014. 16:06 Un atkal skan smukas frāzes no jaunā ministra, kuras reālos darbos nepārvērtīsies. Nekas nebūšot mehānisks, viss tikšot apspriests, tad jau līdz reāliem darbiem protams netiksim. Skolotāju kvalifikācijas celšana, skolēnu intereses paaugstināšana, atkal nauda izgrūsta kursu organizatoriem, bet labuma nekāda (laboju: labums, manuprāt un acīmredzot, ir IZM pietuvinātajiem formālo kursu organizētājiem un "naudas atmazgātājiem" - skolu vadībai.
arī piekrītu "senais" 15.02.2014. 08:24:42
Precīzi pateikts par "tumšo matēriju"! Es vēl piebilstu - "pelēkā viduvējību masa" kam īstā vieta būtu profesionālajās vidusskolās! Mācīties negrib, skolas iekšējās kārtības noteikumus neievēro, bet katrs ir jāapglauda, lai nedod Dievs, neizņem dokumentus! Vecāki - priecīgi, jo mans bērniņš taču mācās vidusskolā! Īpaši tas vērojams lauku vidusskolās! Un, nevar nepiekrist, ka ŠĀDĀM VIDUSSKOLĀM NAV NĀKOTNES!(kaut pati tādā strādāju) Lai Dievs mums piedod - mēs taču "čakarējam"šo jauniešu nākotni, 3 gadus viņus turot izglītības iestādē, kas viņiem nebūt nav vajadzīga! Un pie viena, turpinās vidējās izglītības degradācija!
piekrītu ''senais'' 14.02.2014. 17:09:28
Piekrītu ,jo jaunākā tendence - uzņemt skolā maksimālu masu ar skolēniem, kam taču seko nauda. Ar jebkurām metodēm . Kaut trijās maiņās. Kā tie skolotāji tiks gala , tā ir viņu problēma.
te nekas vairs nevar līdzēt, jo pensiju vai nu nesgaidīsim vai saņemsim dažus eirikus.
Šobrīd svarīgākais, kā LIZDAi, LIVAi un IZM radīt iespaidu, ka kaut kas tiek darīts, saglabājot nogaidošu stāvokli līdz nakamajām Saeimas vēlēšanām. Būs jauna valdība, jauni ministri. Skolotāji var pagaidīt
Atkal domās kā vairāk izžņaugt no skolotājiem un mazāk samaksāt... "Tumšā matērija", kas berž dibenus vidusskolās dzen vidējās līmeni uz leju, jo nauda taču seko skolēnam un skolai arī šī tumšā masa, kura neko negrib, neko nedara un, protams, arī neko nevar, jo tikai sēž un spaida telefona ekrānu, ir vajadzīga. Skolotāju laiks un enerģija visvairāk un visbezjēdzīgāk tiek tērēta šim kontingentam. Trīs gadus laiduši muļķi, nokārto uz D un E līmeni CE (primitīvisma kalngals) un laimīgi spiež izlaidumā roku direktorei(am), bet skolā neko nav būtībā iemācījušies, strādāt negrib, toties SISTĒMA jau sagatavojusi viņiem nišu - augstskolu, kurai arī nauda seko studentam,... tas nekas, ka "students" nespēj tik galā ar 6. klases matemātikas uzdevumiem,... 1. kursā faktiski studenti mācās tos vidusskolas mācību priekšmetus, bez kuriem klausoties speciālos kursus vispār nevarētu saprast par ko tur pasniedzējs stāsta... Rezultātā students mīcās pa augstskolu un jau strādājot pie diplomdarba vēl kārto parādus par 1. un 2. kursa augstākās matemātikas kursu un pa telefonu gandrīz jau "gatavais" inženieris lielās draugiem kā špikojis... un mēs vēl brīnāmies par to kā varēja sabrukt Maxima...
bijušais skolotājs 13.02.2014. 21:08:55
Labi ka vairs nestrādāju skolā... IT jomā alga ir megalabāka!
Un atkal skan smukas frāzes no jaunā ministra, kuras reālos darbos nepārvērtīsies. Nekas nebūšot mehānisks, viss tikšot apspriests, tad jau līdz reāliem darbiem protams netiksim. Skolotāju kvalifikācijas celšana, skolēnu intereses paaugstināšana, atkal nauda izgrūsta kursu organizatoriem, bet labuma nekāda.
Kad beidzot sāks maksāt arī par iegūto izglītību? Esmu ieguvusi divus maģistra grādus, bet man par to nav nekādas piemaksas! Valsts kurn, ka pēc bakalaura studijām mazs skaits studentu izvēlas studēt tālāk maģistratūrā un tad doktorantūrā. Bet kādu motivāciju pretī var piedāvāt IZM?
viena no sabiedrības 13.02.2014. 13:35:17
Sabiedrībai patiktu,lai pedagogi strādātu bez algas,misija taču...
1 no sabiedrības 13.02.2014. 13:18:14
mūsu apspriešanai dodiet arī ministru un deputātu algas
ka tik kaut kas nenotiek 13.02.2014. 13:10:50
Nelidot augstāk par vistu kūts laktu, vismīļāk runāt par dējamo kaktu...
sauksim lietas īstajos vārdos 13.02.2014. 12:59:08
Krīze beigusies. Mums taču tāds veiksmes stāsts, ka visa Eiropa noelšas vien! Tātad vispirms atgriežam pedagogu algas PIRMSKRĪZES LĪMENĪ (ja nemaldos, toreiz nogrieza par 59%) Tālāk - "paceļam augšā" toreizējo vienošanos par pakāpenisku pedagogu atalgojuma paaugstināšanu, 2013.gadā pietuvinot vidējam līmenim Eiropā - 700 latiem jeb 980 eiro. Kur problēma? Amatpersonām vāja atmiņa, akūts prāta vai labas gribas trūkums, vai cinisma un bezatbildības mistrojums galvā?
Piekrītu! 1992. gadā ieguvu metodiķa nosaukumu, par to solīja algu... 1997. gadā pabeidzu maģistrantūru, vienu gadu par to maksāja... Tagad ir 4. kategorija un atkal sola... Mums tiešām laba motivāijas sistēma!
ieskats vēsturē: 1992. gadā izgāju atestācijas procesu, gala rezultātā iegūstot vecākā skolotāja nosaukumu, augstākā pakāpe- metodiķis, pēc tam nākošais jaunievedums bija skolotāju izvērtēšanas mistiskas kategorijas?(varu samelot,nudien, neatceros),iespējams, bija vēl kādi it kā paaugstinājumi, pielīdzinātie maģistri ,pēdējais- kvalifikācijas pakāpes. It kā segumā bija algas paaugstinājums,tomēr mistiskā kārtā šie eksperimenti nebija ilgdzīvotāji, atkal jātiecas uz saulainām tālēm, jo pie varas kārtējais ministrs ar kārtējām reformām. Vai ir vēl kāda profesija, kur tik intensīvi tiek prasīti kvalifikāciju paaugstinoši kursi?Un kā ar ministru kompetenci? Vakar vadu izglītību, šodien ekonomiku utt.Ja pasekotu ministru krēslu gaitām, kāda aina pavērtos? Plaša mēroga speciālisti!
Ir pieredze, jo streiks neko nedos, visi nekad nepiedalās. Nepieciešamas savas prasības izvirzīt tieši ministrei un rakstveidā. Arī arodbiedrība nav skolotāju pusē, tikai piebalsotāja visiem līdz šim bijušajiem ministriem.
kad būs beidzot cilvēkcienīgas algas skolotājiem? Nevis kautkur nākotnē, bet rīt ?
Mūžs pavadīts skolā, bet pienācīgs atalgojums nav sagaidīts,skumīgi...
un tik sola......... kā jauns ministrs, tā sākam izgudrot divriteni no jauna, bet vezums kā nekust, tā nekust no vietas......... Streiks, viennozīmīgi streiks un eksāmenu laikā!
Pedagogi VAIRS NEGAIDA neko ... 20 gadus esam muļķoti.
te vairs līdzēs tikai streiks...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.