Lietotājvārds
Parole
Un nestrādās ari jaunie cilvēki skolās- ja nu vienīgi brīvprātīgie fanātiķi.... Budžetā jaunieši pa lielam cenšas iekļūt, lai kaut kur studētu... Izglītība jau salaista dēlī, visa plānošana par un ap to arī!
Latvijas Lauksaimniecības universitātei (LLU) nākamajā studiju gadā netiks piešķirtas budžeta vietas pedagoģijas un socioloģijas studijām. IZM skaidro, ka pedagoga izglītību par valsts budžeta līdzekļiem ik gadu iegūst 1379 skolotāji sešās valsts dibinātās augstskolās - Latvijas Universitātē (365 budžeta vietas), LLU (47 budžeta vietas), Daugavpils Universitātē (180 budžeta vietas), Liepājas Universitātē (205 budžeta vietas), RPIVA (427 budžeta vietas) un Rēzeknes Augstskolā (155 budžeta vietas). Savukārt darbu Latvijas skolās gadā sāk vien ap 100 jauno pedagogu.
Štuko un štuko, ka kaut ko vajadzētu, bet kā reformu nav augstākajā izglītībā, tā nav....
dombrovskis 13.11.2013. 08:33:08
tagad arī man patīk konsolidēt, konsolidēt, konsolidēt....tēks, ko vēl varētu sakonsolidēt?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.