Lietotājvārds
Parole
varu pateikt tikai to labāko par šo skolu, šogad bija 1. bakalaura izlaidums, cik zinu, visi ir dabūjuši labus darbus, kā arī daudzi turpina studijas budžeta grupās LU maģistratūrā. Pie tam, par prakses iespējām runājot - tās ir ļoti reālas, ja vien pašam gribās pastrādāt (protams bez samaksas), jo pasniedzēji ir praktiķi un piedāvā prakses iespējas. Viss atkartīgs no tā - vai pats students to vēlās, jo prakse nav obligāta, līdz ar to studenti var izvēlēties - piemēram, vasarā neko nedarīt , vai arī tomēr iet praksē un nostiprināt savas zināšanas.
tā jau visur 20.11.2013. 08:15:11
Tagad visas akadēmiskās studijas ir tādas - lekcijās virspusēji apskata konkrētu tēmu un norāda, kur meklēt sīkāku informāciju. Arī prakses bakalaura programmās ir visai retas. Tādā ziņā augstskola neatšķiras no citām.
Un kā pēc beigšanas ar darba iespēj.ām? Cik zinu no drošiem avotiem visos priekšmetos tikai ieskats, prakses arī netiek organizētas.
@?? 18.11.2013. 00:44 19.11.2013. 16:57:55
Gluži lēti nav. iegāju viņu lapā un pilna laika studijas maksā no 3000 EUR gadā. Tomēr esmu dzirdējis arī labas atsaukmes par pašu augstskolu.
izskatās interesanti!
un cik tad studijas maksā?
vaitad drīkst būs viss studija programma svešvalodā?
kāpēc tieši angļu valoda??
bijušais absolvents 14.11.2013. 12:52:07
Vispār laba skola. Man studijas ļoti patika. Katrā ziņā iesaku aiziet vismaz apskatīt un painteresētie par skolu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.