Lietotājvārds
Parole
Neaizmirstam - jau šo sestdien, 30 novembrī, plkst 10.00 - 13.00 Dailes teātrī "Eiro izstādes" ģimenes rīts - atrakcijas, meisterklases un aktivitātes visai ģimenei!
Gunita un Ruslan c! Ieeja izstādē ir bez maksas, un uz Ģimenes dienas pasākumu nav jāpiesakās.
cik maksa biļēte?
Vai ģimeņu rītam arī ir jāpiesakās???
Un galvenais, ka saņemsim VAIRĀK!
Mēs bijām uz Ģimeņu pasākumu sestdienā, 9. novembrī (ja nemaldos) - bija ļoti jautri un interesanti. Par visu padomāts - gan interesantas atrakcijas, gan ekskursija pa izstāde, jauks pasākuma vadītājs! Daudz uzzinājām un pat ieguvām šo to par piemiņu. Šo sestdien, 23. novembrī, iesim atkal.
Ļoti interesanta un forša izstāde! Interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Daudz noderīgas, praktiskas informācijas, zinoši gidi, ieguvām atbildes uz daudziem neskaidriem jautājumiem! Iesaku!
Es biju, ja godīi, interesentiem ir interesanti paskatīties un uzzināt daudz ko jaunu par eiro. ES valstu eiro dažādos laikos, ir arī mūsdienu.
Labrīt, skolotāj! Jā, grupu apmeklējums ir jāpiesaka, lai Jūs "Eiro izstādes" gida pavadībā varētu apskatīt izstādi. Plašāka informācija par izstādi un pieteikšanos meklējiet šeit: http://www.eiroizstade.lv/pieteikties-grupu-apmeklejumam Šo sestdien, 23. novembrī (plkst. 10.00-13.00) būs arī īpašais Ģimenes pasākums, uz kuru esat laipni aicināti!
salavecis 4 19.11.2013. 18:52:46
nu ļoti interesanti es teikšu. Kaut kā man....
Vai apmeklējumi grupās (klases ekskursija) ir atsevišķi jāpiesaka?
bijām ar bērnu (11 gadi), patiesībā bija interesanti gan man, gan viņam.
[īsāk sakot- baigi forši]
vispār ļoti noderīgi. būs jāaziet. varbūt ir kāds jau ir bijis?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.