Lietotājvārds
Parole
biju tur kopā ar finālistu 30.05.2016. 23:56:57
balsojumam un vietai nav nekāda sakara. Ar balsojumu nosaka tikai vienu uzvarētāju - kas saņem 300eu Maximas dāvanu karti. Bet vietas katrā kategorijā dala žūrija, neatkarīgi no balsojuma. (katrā gadījumā tas ir ļoti labi!)
Nav jābūt Talantam. motokross uzvarēja? Motokross, kurā viņu vecāki jau iemetuši ja ne pat virs 10'000 eiro, un vel vajag 1500 eiras no maximas? tie 1500 tiks notērēti partijā. Šajā konkursā galvenais ir balsu skaits. Jo tev vairāk draugu, radu, twitter sekotāji, jo lielāka iespēja, ka saņemsi naudu. un galvenais, ka nav vēlāk jāatskaitās kur to naudu lika.
zolitūde
Sveiciens visiem talantīgajiem skolēniem Latvijā!
Bet pats populārākais video nemaz neieguva ne vienu no pirmajām trīs vietām. Otrais populārākais video (ar to motokrosu) arī ieņēma otro vietu kopīgajā balsojumā. Žūrija būs pamatīgi pamainījusi nianses beigās. :)
Cik interesanti! Divi paši populārākie video ir 1) puiši; 2) abi ir sporta kategorijā; 3) abi ar motokrosu. Konkurence abiem sīvākā.
Nezinu, vai varēs kaut kur redzēt pašu ceremoniju, ļoti šaubos, bet visus tos skolēnus, kuri piedalījās gan var redzēt - viņus un viņu talantus! Tajā pašā konkursa mājaslapā, kas ir rakstam pievienota saitē. tur ir visi finālist, par kuriem varēja balsot.
Šogad ceremoniju labprāt redzētu onlainā, pēc tam video noskatoties. Gribētu redzēt to kopējo līmeni, cik attīstītam un izkoptam jābūt tam talantam, lai varētu uzvarēt Latvijā šādā konkursā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.