Lietotājvārds
Parole
agnese vucina 09.12.2016. 23:21:08
Sveika tev Kādi Vai tev Kapec Skola Klase?
Puķe - Dacei 09.12.2016. 15:36:19
Jā, bet tirgotājam jābūt gatavam arī uz to. Plānoju apmeklēt šo tirdziņu. Iespējams, paudīšu savu prieku un izteikšu atzinīgus vārdus par skolēnu darbu un uzņēmību. Bet droši vien neko nenopirkšu.
Kā vecākos vienmēr priecājos, kad skolā skolēni uzplaukst, kaut ko paši radoši darot un attīstītot savus hobijus un idejas. bet kad notiek visi tie tirdziņi (vai tie būtu skolā vai citur, vienalga) un savus darbiņus izrāda visi skolēni, tad gan nespēju skatīties, var acīs redzēt, CIK ļoti svarīgi, lai garām ejošie painteresētos, kaut ko labu pateiktu un, protams, iegādātos viņu veikumu. Bet nu nevar no visiem jau pirkt. Un tad nu labāk izvēlos ieturēt lielu atstatumu vai vispār iet garām, tikai lai nesagādātu vilšanos, ka neko nenopērku. Visu savu sirdi ielikuši tajā stendā, bet tu tikai apskati, labākajā gadījumā kaut ko pajautā, un noej garām... Auč!
Ar tām papīru lietām taču skolotāji daudz palīdz. Mums ļoti daudz ekonomikas skolotāja palīdzēja.
Eh, izklausās tik forši, labprāt arī skolā ņemtos ar kādu savu radošo ideju, + ja par to vēl var nopelnīt! Bet izskatās, ka tas aizņem nežēlīgi daudz laika. Idejas, plāni, gan jau arī papīru darbi, tad pats reālais darbs, lai uztaisītu produktu, reklāmas stendi utt.... Nu vidusskolā tam visam nav laika.
Mūsu laikā arī bija jau sākušies šie skolēnu uzņēmumi. Nopelnīt gan neko nepelnījām, bet par pieredzi piekrītu - pirmo reizi nāca reāls priekšstats par to, kāds darbs tiek ieguldīts, lai jebkas, ko redzam aiz skatlogiem, tur vispār nonāktu. Tas atver acis par reālo darbu, kas ir jāiegulda, lai kaut kas notiktu.
Skolēnu uzņēmumi ir ĻOTI laba pieredze - arī mēs skolā vienu gadu visa klase bijām izveidojuši savējo. Kaut kā viss noplaka pats no sevis, bet domāju, ka visi guva sev ko vērtīgu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.