Lietotājvārds
Parole
Vēlreiz .. 25.11.2013. 10:58:40
Pareizs teiciens: "vajag tik rakt". Atradās informācija: "„EducationUSA Alumni Fair”, kas notiks 22. novembrī RTU Rīgas Biznesa skolā." Arī šis raksts ielikts 22. novembrī. Ļoti operatīvi un savlaicīgi. Kā reize paspēšu ar pēdējo vilcienu..
Ļoti izsmeļoši. Nāciet uz izstādi - varēsiet uzzināt visu par studiju iespējām, bet tikai kur un kad šī izstāde notiks gan aizmirsās uzrakstīt.. Arī to varēs uzzināt izstādes laikā?
??? 22.11.2013. 13:03 kad izstāde notiek? Kapēc neatbildat uz jautājumiem. Kur un kad notiks izstāde?
Brauciet jaunieši un studējiet,ja ir tāda iespēja, paliekat tur arī strādāt, šai valstij nevajag gudrus cilvēkus, paskatieties apkārt,cik " pārticīgi" dzīvo gudrie prāti,lai jums veicas.
kad izstāde notiek?
nevajag! studijas ārzemēs ir lielisks veids, kā paplašināt savu redzesloku un kopējo erudīciju. Tas nenozīmē automātisku cilvēka pilsonības maiņu.
pareizi! braucam tik prom, braucam!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.