Lietotājvārds
Parole
lai ir kas tur tāds būs 28.01.2014. 16:16:36
vismas nebūs latviešu skolās!!!!1
lai ir būs labāk
lai ir krievu skolas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 28.01.2014. 16:11:58
ja būs krievu skolas tad tie visi krivi nebūs latvišu skolās , tādēļ lai dara savu skolu
Viss jau būtu jauki, ja šī Krievijas vēlme atvērt krievu skolas nebūtu ar propogandisku zemtekstu: mācīs citu vēsturi, diez vai mācīs valsts valodu, šie bērni neko nezinās par Latvijas kultūru ( jau piedzimstot šeit dzīvo citā informatīvajā telpā), viņi būs zuduši vietējam darba tirgum, kur jāzin valsts valoda. Lai Krievijas vēstniecība atver Krievu kultūras centru , tāpat kā Francijas vai Dānijas vēstniecības. Rīgā jau darbojas Maskavas Nams, un kas tajā notiek? Tikai izklaide "traļi-vaļi" žanrā.
>... 26.01.2014. 10:03 27.01.2014. 08:38:54
Droši vien ka tad, ja ir tikai viena skola pie vēstniecības, tad tur varētu būt vēstniecības likumi.
Sāksim ar to, ka lielāko skaitu lēmumu valsts vadība ir pieņēmusi bez mūsu - tautas viedokļa. Būtībā jā, valdība burtiski posta mūsu valsti un mūsu vēlēšanos tajā dzīvot. Nesen tikām vaļā no PSRS varas, un tagad liekas, ka grib panākt to, lai vēsture atkārtojas.
Kā tad ar franču skolu (pie franču vēstniecības) vai kādas citas valsts skolu LV - tur arī visi eksāmeni LV? Manuprāt, te iet runa par to, ka ar politisko mākslīga kara kurināšanu atkal kāds ierobežo cilvēku izvēli.
Tikai viens komentars,draugi,-musdienaas krievi biezhi vien daudz labak mak runat un rakstit latviski neka latvietis kaut nu vienaa sveshvalodaa. Skolaas bernus ljoti nopietni maca LV.Mums ar masu visu laiku jauta,kada mums ir tautiba.Jebkurshs krievs zin,ka bez LV gan jau neko te nesasniegsi .Un viss kartibaa,bet visi shie aizliegumi... vnk provokacijas no nacionalistiem,un tas ir nozhelojami.Nu dzivos te tikai latvieshi,nu un,ka tie tiks gala ar visam izmaksam??? smadzenju nopludums gan nav labs rezultats tam,kas Latvijaa notiek. Tik baigi ar to tautibu mokas tikai tie,kam nav ko darit :) tak 4to,davajte zhitj druzhno i delom zanimatjsja!
Uzskatu, ka Krievijā dzīvojošs ķīnietis nedrīkst būt nekas cits, kā vien krievs (un otrādi).
Es negribu, negribēju un negribēšu lai mani bērni mācās latviešu skolā. Latviešu paliek maz un ar katru gadu mazāk un mazāk. Drīz būs jāprecas ar radiniekiem, tas provocē mutācijas. Ar krievu bērniem var uzpildīt genofondu. Tas notiek vēsturiski. Vēsturiski latvieši jaucas ar cittautiešiem un tikai tāpēc eksistē. Šobrīd Latvijā ir demogrāfiska katastrofa un es to labi sapratu. Es esmu no vecticībniekiem u mēs sājā teritorijā saglābām savu mentalitāti jau trīssimts gadus un priekš mums ir traģēdija, ja bērni var pazaudēt saknes. Atvainojiet mums lūdzu, bet latviešu skolā māca kautrēties no krievu vecākiem, kautrēties ka patīk Puškins un Lermontovs, kautrēties ka lieldienas ir Janvārī. Dievs lūdzu sarga mūsu bērnus no tā.
Русскому 24.01.2014. 10:24:40
Цитата((Русский! 23.01.2014. 18:23 Для @krieviete - ты не русская, а зомби. Место тебе и таким как ты, Иванам без роду - на помойке истории. Бери пример c латышей, как они за себя борются. А ты можешь сразу сама прыгать в газовую камеру, крематорий или топиться в Даугаве. Никто тебя, дурёху, не пожалеет, кроме таких же как ты мягкотелых соплеедов. Или выбери помягче путь к вымиранию - стань всей семьёй гомосеками. Мы ведь в Европе живём и обязанны жить по их законам. Так что давай, всей своей умной семейкой - голубей и кукарекай. Латыши только спасибо скажут - вон уже в комментах начали это делать.И это... Учите русский язык. Как с вами потом, болезными, на границе общаться? Во-первых, меня жалеть не надо- я и моя семья - самодостаточны, успешны и далеко небедные люди. Так что, гомосексуализм,как Ваше спасение, отпадает. Иваном без роду меня тоже не назовешь- генеалогическое древо насчитывает пять поколений, русских, которые сделали для своей Родины немало- и добра, и открытий, и просто своим трудом прославляли род. А на счёт *учите русский*-у меня школа закончена с золотой медалью. Русская школа. На границе общаться.... Я с хамами не общаюсь, простите. И всё же, когда человек знает несколько языков, он богатеет духовно.(С) И последнее, по Фрейду-в злости человек описывает свои пороки и тайные желания. Берегите себя!
neviens nav iedomaajies, ka eiropa grib paarnnemt peec iespeejas vairaak valstis turiigas. Un lasot veesturi nekad nav bijusi vienlidziiba uz pasaules. Un pienaaks tas briidis kad saaksies karsh , ja ne valsts starmaa, tad tautas viduu!
krievu mama 24.01.2014. 06:33:14
... es saprotu tā ja saimnieks teiks mums atļaut krievu skolas, tad tie būs, ja teiks nē tad nebūs. ne Krievijai ne Latvijai reāli varda te nav. mans bērns mācās latviešu skolā, jo tur ir daudzmaz adekvāta mācību programma, bez divvalodīga stulbuma kas pastāv krievu skolās. Proti savu dzimtu -krievu valodu bērns arī pārzin jo pati viņam visu varu iemācīt un pastāstīt- man rūp lai viņš Latvijas darba tirgū būtu pieprasīts, un būs jo zinās gan pamatinformāciju ko sniedz skola gan papildus zināšanas par savu dzimto vēsturi un kultūru atšķirībā no tiem kuri tikai žēlojas par to ka viņam cittautieši traucē. Manuprāt Krievija varētu maksāt un arī piedāvāt papildus programmas Latvijas "krievu" skolās- proti iet runa par tiem pašiem 40% krievu valodas kas pagaidam paliek krieviski runājošiem bērniem.
Lai taisa savas skolas un uztur pa savu naudu, nevis kā līdz šim mēs par savu naudu uzturam cittautiešus.
Kāpēc vērt vēl krievu skolas, kad Rīgā katra otrā skola ir krievu??? Ja, nu, vienīgi VIENOTĪBA taisās ieekonomēt un atdot krevu skolu finansēšanu Krievijai!!! Tas tik būtu joks!!!
Strādāju krievu skolā, kamēr netiks pieņemts likums par mācībām valsts skolās tikai latviešu valodā, būs bari bezdarbnieku, kuri nezina valsts valodu. Katrā klasē uz pirkstiem skaitāmi tie bērni, kuri mācās. Pārējie ir analfabēti, tāpat kā viņu vecāki. Naids pret latviešiem un Latviju, krievu tv veidotie uzskati, pilnīga izolētība no dzīves Latvijā. Tā ir reālā situācija šobrīd. Un nekas nemainās jau 10 gadus, nekas!!!!!!
Manu prāt nav sliktikā slikta ka būs krievu skolas , bet tomēr nedrīkst aizmirst ka tur jāmāc arī latviešu valodu.Daži(baigi gudrie)saka ka tas ir ļoti slikti ,bet paši padomājiet-ja pie mums nebija ienākuši krievi tad tā butu pavisam cita vēsture.Krievu valoda ir neatdalāma daļa Latvijas vēsturē.Un tas ir stulbi ka dažī no musējiem negrib draudzēties ar krieviski runājošiem.Un tā nav tiesa kad jūš sauciet cilvekus runājošiem krieviski par krieviem.Varbūt viņš ir tāds pats kā mēs visi tikai runā citā valodā.
Ir taču iespēja mācīties krievu valodā, angļu valodā, japāņu valodā (Krivijā, Anglijā, Japānā). Vai Sibīrijā palikušajiem izsūtīto pēctečiem kāds domā dibināt skolas latviešu, igauņu u.c. valodās?
Русский! 23.01.2014. 18:23:26
Для @krieviete - ты не русская, а зомби. Место тебе и таким как ты, Иванам без роду - на помойке истории. Бери пример c латышей, как они за себя борются. А ты можешь сразу сама прыгать в газовую камеру, крематорий или топиться в Даугаве. Никто тебя, дурёху, не пожалеет, кроме таких же как ты мягкотелых соплеедов. Или выбери помягче путь к вымиранию - стань всей семьёй гомосеками. Мы ведь в Европе живём и обязанны жить по их законам. Так что давай, всей своей умной семейкой - голубей и кукарекай. Латыши только спасибо скажут - вон уже в комментах начали это делать. И это... Учите русский язык. Как с вами потом, болезными, на границе общаться?
kas tur tāds 23.01.2014. 17:07:47
es gribu lai latvijāb ir krievu skolas kas tur tāds būs
nahren to krieviju
Varbut vel atjaunot PSRS periodu....
atbilde krievietei 23.01.2014. 13:24:53
nolaidies no mākoņiem!!! kāda jēga cīnīties par savu valodu,latu,kultūru utt.....? tu redzi ka valdība visu izposta,atņem parastajam cilvēciņam visu,ko vien var.ražotni aptur,mūsu pašu latiņu atņēma...kāda te var būt runa par brīvību? visu nosaka Eiropa. mūsu viedokli neviens pat neprasa.
Krievijai nav pilns rublis!
@krieviete 23.01.2014. 10:52 23.01.2014. 11:00:47
Tiešām prieks, ka Jūsu uzskatiem! Kaut būtu vairāk šādu cilvēku kā Jūs!
Esam krievu ģimene.Bērns apmēklē latviešu skolu.Kāpēc?Tāpēc, ka mēs dzīvojam Latvijā, kur valsts valoda ir latviešu.Dzīvojam valstī, kurā cīnas par savas valodas(lasi, kultūras)saglabāšanu.Un jā mēs gribam dzīvot šajā valstī, mums valodu jāzina perfekti. Tas ir pirmkārt. Otrkārt,nevienam nebūtu par sliktu zināt vairākas valodas. Man pašai ir paziņas, kuras ir atbraukuši vairāk par 30 gadiem atpakaļ, no Krievijas(PSRS) un viņi negribēja un negrib tagad iemācīt vismaz parastās frāzes. Un jā atļaus noorganizēt tās krievu skolas, valsts valodu viņi nemācīs vispār. P.S.atvajnojos par pareizrakstību un raksta stīlu.Un esmu piedzīmusi (kā arī mani vecāki un vecvecāki no Latgales) Latvijā. Neesmu iebraucēja.
neko nevar zināt 23.01.2014. 10:26:46
Rudenī būs Saeimas vēlēšanas, būs jaunas 100 gudrās galvas, cita valdība un jauns izglītības ministrs... Neko nevar zināt
Lūk arī atbilde par ierosinājumu uzturēt tikai skolas valsts valodā.
ko vēl ne? 23.01.2014. 10:04:13
nebūs nekādas krievu skolas!!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.