Lietotājvārds
Parole
:(
Visvair'ak 'z'el b'ernu un jaunu cilv'eku, jo tiem bija v'el visa dz'ive priek's'a, 'z'el ar'i visu cilv'eku dz'iv'ibu, kuras izdzisa tik p'ek's'ni.Izsaku visdzi'l'ako l'idzj'ut'ibu visu boj'ag'aju'so tuviniekiem!
> vecukinam 25.11.2013. 10:01:26
Vai skolotāja kaut ko teica par signalizāciju? Vai tā joprojām skanēja?
Marupes vidusskolas skolotaja tia Maxima bij bijusu 20 minutces atrak ko jus visi varat runat par kaut kadiem papiriem sa vai ta vainigo maz ticams atradis.Ja ta skolotaja butu bijusi tai bridi ieksa Macima tad viens cilveks vairak aizietu boja tadel es domaju ka buvnieki ir vainigi un viss. Vini jau nedoma ka dazus cilvekus neatrada un tos gaidija vel citi cilveki tapec es domaju ka 1.celtniekiem jaustaisa piemineklis 54 boja gajusaiem 2.jaatdzistas 3.jasedz visi zaudejumu . Bet mums savukart MUMS ir janomierinas un japiedod buvniekiem. PALDIES PAR UZMANIBU!!!!!!
Atbilde depresīvajai. Nu nelasi ne komentārus un līdzjūtības, bet neliec cilvēkiem aizvērties, ir jārunā, jāraksta, lai vienkārši parādītu savu attieksmi, tava jau nav normāla, ja tik klaji izrādi savu stulbumu.
:(
depresīvā 24.11.2013. 19:37:31
akd var aizvērties par šito? jo vairāk jūs runāsiet par to, jo ilgāk skumji paliksiet... Visulaik neliekas mierā, jau zb.
Izsaku visdziļāko līdzjūtību bojā gājušo ģimenēm un draugiem!! :(
Lidzjutibu!
Žēl mirušo radiniekiem ceru ka jums ar laiku paliks labāk un pats galvenais ka glābējiem ar nav tik jauki viņiem pat manuprāt ar ir tas šoks redzēt tik daudz līķu , jo tas ar nav viegli katru dienu redzēt tos līķus tas ir kā šausmu filma kurā piedalies arī tu ānd cerot lai uz tevi vēl neuzkristu tie pēdējie sienas gabali . Arī gribētos pateikties tám valstīm kuras jūt mums visiem līdzi ;((
Izsaku dziļāko līdzjūtību tuviniekiem. asaras birst
Prezidents jau runāja pareizi, bet priekš parunāšanas nav vajadzīgs prezidents. Viņa iespējas ietekmēt procesus tomēr ir ievērojamas. Ko Jūs, Bērziņa kungs, esat darījis šajās 24 stundās pēc savas izrunāšanās, lai šos atbildīgos izolētu no turpmākām neatkarīgām pārbaudēm un ekspertīzēm??? Ceru, ka ziņās pl. 10.00 to jau dzirdēsim....
Tā runāja prezidents 23.11.2013. 19:24:10
"Normāli pasaulē pēc šādiem notikumiem neskaita parakstus un zīmogus, bet tieši atbildīgās personas, kas ir parakstījušas, nokļūst izmeklēšanas izolatorā, kas būtu ļoti vēlams arī šeit pie mums," sacīja Valsts prezidents, jo "tāpēc tos parakstus un zīmogus liek, ka viņi atbild". "Esam sasnieguši kritisko robežu. Mēs vairs tā turpināt nedrīkstam, ir jāizbeidz spēlēšanās, ka tēlojam politisko atbildību," sacīja prezidents.
ljoti skumji....asaras gaazhaas un gaazhaas,lai arii man nav neviens gaajis bojaa,..tomeer skumji..jo tur tak bija gimenes...beerni zaudeeja vecaakus...viiri sievas...nav vaardu... ceru uz taisniibu!!!!!!!!!
skolotāja un mamma 23.11.2013. 16:58:40
Izsaku līdzjūtību! Sargāsim un mīlēsim savus mīļos- te un tagad! Neatliksim! Nav vārdu, lai izteiktos par šo briesmīgo traģēdiju!
лера осипова 6d 23.11.2013. 16:46:23
Хоть и грустно об этом говорить, ну ладно придётся.Когда я была дома и смотрела телевизор и услышала новости про эту Максиму.Я сидела в шоке, ведь там было 53 погибших и это очень много для нас.Ведь они просто хотела сходить в магазин а не умирать.Надеюсь там остались некоторые выжившие люди и хочу им пожелать поправиться, это так трудно потерять своих родственников.И это всего лишь случилось из-за магазина.Хочется верить в хорошее, но вот родственникам сейчас очень трудно и я им всем сожалею.И хочу им пожелать: НЕ СДАВАТЬСЯ
лера осипова 6d 23.11.2013. 16:45:38
эти отказались от помоши из Москвы самолет бы прилетел через 2 часа и выташил эти развалены а они отказались от этой помошии еще погибли несколько невиных пожарников
Хоть и грустно об этом говорить,ну ладно придётся. Когда я была дома и смотрела телевизор и услышала новости про эту Максиму.Я сидела в шоке,ведь там было 53 погибших и это очень много для нас.Ведь они просто хотела сходить в магазин а не умирать.Надеюсь там остались некоторые выжившие люди и хочу им пожелать поправиться,это так трудно потерять своих родственников.И это всего лишь случилось из-за магазина.Хочется верить в хорошее,но вот родственникам сейчас очень трудно и я им всем сожалею.И хочу им пожелать: НЕ СДАВАТЬСЯ
Palīdzi dievs visai Latvijas tautai! Izsaku līdzjūtību tuviniekiem...
Izsaku līdzjūtību. Man grūti noticēt, ka miera apstākļos var būt tik daudz upuru, muļķīgas nolaidības, neizdarības, neuzmanības dēļ. Tuviniekiem novēlu būt stipriem un ļauties emocijām un nepaturēt sevī!
Iesaku ignorēt visas Maximas.
nav vārdu.... tikai ceru.ka patiesība uzvarēs!
man zel.
melnais bruņinieks 22.11.2013. 17:20:01
zel:(

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.