Lietotājvārds
Parole
manā klasē ir cilvēks kam vajadzīga psiholoģiska palīdzība. viņš bieži apsaukājas un dara fiziskus pāridarījumus viņam liekas ka viņš ir galvenais. viņš pat uzbrauc skolotājiem, a šie neko. viņš traucē arī mācīties un liek nevēlēties iet uz skolu.
Katrā skolā būtu jābut psihologam pieejamam visu laiku un ne tikai bērniem!!!
Haha facepalm.
isaku līdzjūtību !! :(
Skolā būtu jābūt psihologam pieejamam visu laiku. Problēmu ir ļoti, ļoti dadz! Pilsētu skolās tas tā ir, bet provincē... . Ļoti maza daļiņa slodzītes, ko adminstrācija spēj iedalīt ( adminstrācijai visai kopā ir slodzīte!!!). Psihologs pēj izpildīt tikai testiņus un galīgi sasāpējušās situācijās "pieskriet". Vīņš sevi ciena un parēķina, cik stundiņu jāstrādā par to, ko maksā- nevar jau cilvēku par to nosodīt. Ar visu pārējo gūzmu jātiek skolotājam pašam galā- kurš nu uz to ņuhu ir psihologs, kurš nav! Un arī par to nevar nevienu nosodīt! Bet palīdzība ur vajadzīga! Ne tikai bērniem!!!
izsaku lielu līdzjūtību.
vajadzetu gan , jo tadu skolenu daudz un jaa , bet taa mosh vinjiem buutu vieglaak

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.